DOLAR %
EURO %
ALTIN 498,030,79%
BITCOIN 295941-0,37%
İstanbul
25°

AZ BULUTLU

17:11

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Afyonkarahisar Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)

Afyonkarahisar Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)

ABONE OL
9 Eylül 2020 21:42
Afyonkarahisar Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AFYONKARAHİSAR Ücretli Öğretmenlik Başvurusu (2020-2021); Merkez, Başmakçı, Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler, Hocalar, İhsaniye, İscehisar, Kızılören, Sandıklı, Sinanpaşa, Sultandağı‎ ve Şuhut Ücretli Öğretmenlik Başvuru Tarihi, Gerekli Belgeler, Başvuru Formu, Nasıl Başvurulur bilgileri ve duyurusu.

Ücretli Öğretmenlik başvuruları henüz başlamadıysa yada başvuru tarihini bilmiyorsanız www.ucretliogretmenlik.net/ucretli-ogretmenlik-basvurular-ne-zaman bağlantısından “Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Ne Zaman Başlıyor” yazımıza göz atabilirsiniz.

Afyonkarahisar Merkez Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

2020-2021 Eğitim Öğretim yılında ilimizdeki resmi eğitim kurumlarında oluşacak öğretmen ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, 10 Ağustos 2020 ile 15 Eylül 2020 tarihleri arasında ücretli öğretmenlik başvuruları alınacaktır.

Konu ile ilgili duyuru metni için tıklayın…

Başmakçı Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Ücretli öğretmenlik e-devlet başvuruları başlamıştır.

Bayat Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Bayat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Bolvadin Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Bolvadin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Çay Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Çay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Çobanlar Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Çobanlar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Dazkırı Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

İlgi :a) 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu.
b) Milli Eğitim Bakanlığı Yönetici ve Öğretmenlerinin Ders ve Ek Ders Saatlerine İlişkin Karar.
c) Talim ve Terbiye Kurulunun 9 Nolu Kararı

İlgi (a) Kanunun 89. Maddesi, ilgi (b) Kararın 9. Maddesinin 2. bendi, Talim ve Terbiye Kurulunun ilgi (c) Kararı doğrultusunda; 2020-2021 eğitim-öğretim yılı 1. döneminde Merkeze bağlı okullarda kadrolu öğretmenlerle doldurulamayan veya sınıf ve branş öğretmenlerimizden askere giden, aylıksız izne ayrılan ve raporlu olanların yerine öğretmen ihtiyacını karşılamak üzere ücretli öğretmen görevlendirilmesi yapılacaktır.

Ders ücreti karşılığında yapılacak öğretmen görevlendirmeleri için başvurular; “https://www.turkiye.gov.tr” internet adresinden “Milli Eğitim Bakanlığı/Ücretli Öğretmenlik Başvurusu” başlığı altında elektronik ortamda alınacaktır.

BAŞVURUSU ÖN KABUL VE GÖREVLENDİRME ESASLARI

1- Dazkırı ilçesi için başvuru yapan adaylar, 2020-2021 eğitim öğretim yılı 1. dönemi sonuna kadar Dazkırı merkez ve merkeze bağlı eğitim kurumlarında ihtiyaç bulunan eğitim kuramlarında görevlendirilecektir.
2- Başvurular tüm branşlarda alınacak, Müdürlüğümüzün var olan veya oluşacak ihtiyaçları doğrultusunda yıl içerisinde başvuran adaylar kendi aralarında branşları bazında sıralanacak, e Devlet sistemi üzerinden başvuru yapan adaylardan karşılanacak olup, e-Devlet sistemi üzerinden başvuruda bulunmayan hiçbir adayın ücretli öğretmen olarak görevlendirmesi yapılmayacaktır.
3- Başvuru yapan adaylardan ihtiyaç bulunan okullara 2020-2021 eğitim-öğretim yılı 1. dönem süresince https://www.turkiye.gov.tr internet adresinden başvuru yapan adaylardan sıralamaya göre görevlendirme yapılacaktır.
4- Başvuru yapanlar başvuru esnasında herhangi bir evrak teslim etmeyecek, başvurusu kabul edilen ve görevlendirmesi uygun olanlar elektronik başvuruda belirttikleri telefonlarına veya e-postalarına ulaşıldığında aşağıda belirtilen evraklarla Müdürlüğümüz atama bürosuna şahsen müracaat edeceklerdir. Beyan ettiği bilgilerde eksik ve hata olan adayın görevlendirilmesi yapılmayacaktır.
5- Duyurulan adaylardan kendisine ulaşılamayan veya çağrıldığı halde başvuru evraklarını getirmeyenlerin yerine sıradaki kişi görevlendirilecektir. Bu nedenle mağduriyet yaşanmaması için başvuru yapanların iletişim bilgilerinin (telefon bilgilerinin) güncel/aktif olması gerekmektedir.
6- Göreve başlatılan adaylardan Milli Eğitim Müdürlüğünün kabul ettiği bir mazereti olmadan görevden ayrılanların aynı yıl içinde ve bir sonraki yılda başvuruları kabul edilmeyecektir.
7- Göreve başlatılan adaylardan geçerli mazereti olanların ise görevden ayrılmadan 30 gün önce Müdürlüğümüze bilgi vermesi gerekmektedir.
8- Görevlendirmeler ihtiyaç olan branşlara göre aşağıdaki öncelik sırası dikkate alınarak KPSS puan sıralaması / Diploma Notlarına göre yapılacaktır.
9- KPSS puan sıralamasında Türkçe, İlköğretim Matematik, Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler, Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Coğrafya, Matematik (Lise), Fizik, Kimya, Biyoloji, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İngilizce, Rehberlik, Okul Öncesi ve Sınıf Öğretmenliği alanları bakımından KPSSP121 puan türü, Almanca, Arapça ve Fransızca alanlarına KPSSP120 puan türü, diğer alanlar bakımından ise KPSSP10 puan türü esas alınacaktır.
10. Önceki yıllarda ücretli öğretmenlik yapıp başarısız oldukları değerlendirilenlere görev verilmeyecektir.

Sıralamada Kullanılacak Öncelik:

(1) KPSS P121 – (Türkçe, İlköğretim Matematik, Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler, Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Coğrafya, Matematik (Lise), Fizik, Kimya, Biyoloji, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İngilizce, Rehberlik, Okul Öncesi ve Sınıf Öğretmenliği alanlarındaki adayların kullanacağı 2018 veya 2019 KPSS Puan Türü)
(2) KPSS P120 – (Almanca, Arapça ve Fransızca alanlarındaki adayların kullanacağı 2018 veya 2019 KPSS Puan Türü)
(3) KPSS P10 – (2018 veya 2019 KPSS Sınavına giren alan sınavına girmeyen veya alan sınavı yapılmayan branşlardaki adayların kullanacağı 2018 veya 2019 KPSS Puan Türü)
(4) KPSS P3 – (2018 veya 2019 KPSS Sınavına Giren Diğer Fakülte Mezunlarının Kullanacağı Puan Türü)
(5) EMEKLİ ÖĞRETMENLER – (Puan Türü ve Puan Kısmını Boş Bırakacak)

EĞİTİM DURUMU

A) Okul Öncesi Öğretmenliği için;
1- Talim Terbiye Kurulu Kararına göre Okul Öncesi Öğretmenliğine kaynak teşkil eden yüksek öğretim programlarından mezun ataması yapılmamış öğretmenlerden, lisans üstü belgesi/diploması olanlar, (KPSS Puan Üstünlüğü)
2- Talim Terbiye Kurulu Kararına göre Okul Öncesi Öğretmenliğine kaynak teşkil eden yüksek öğretim programlarından mezun (Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi mezunları dahil) ataması yapılmamış öğretmenlerden, lisans belgesi/diploması olanlar, (KPSS Puan Üstünlüğü)
3- Üniversitelerin Ev Ekonomisi Yüksek Okulu Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü mezunları, (KPSS Puan Üstünlüğü)
4- Üniversitelerin Okul Öncesi Öğretmenliği, anaokulu öğretmenliği, çocuk gelişimi ve okul öncesi eğitimi öğretmenliği, çocuk gelişimi ve eğitimi öğretmenliği veya çocuk gelişimi ve eğitimi bölümü önlisans mezunları,
B) Diğer Alanlardaki Ders Ücreti Karşılığı Öğretmen Görevlendirme İçin;
1- Eğitim Fakültesi Mezunları veya Fen Edebiyat Fakültesi Mezunları (Pedagojik Formasyon Almış Olanlar)
2- Fen Edebiyat Fakültesi Mezunları (Pedagojik Formasyonu Olmayanlar)
3- Diğer Fakülte Mezunları
4- Emekli Öğretmenler

GÖREV VERİLMESİ HALİNDE İSTENECEK BELGELER

1- Diploma veya Mezuniyet Belgesinin aslıyla beraber fotokopisi.
2- Diploma Notu için Transkrip
3- Nüfus Cüzdanının aslıyla beraber fotokopisi.
4- Fotoğraf (1 Adet)
5- Varsa kurs belgesi aslıyla beraber fotokopisi
6- Adli Sicil Kaydı (E-Devlet sistemi üzerinden alınanlarda geçerli sayılacaktır)
7- Sağlık Raporu (Sağlık ocağından veya aile hekiminden alınan rapor yeterli olacaktır.)
8- KPSS Sonuç Belgesi

2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Dinar Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Dinar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Emirdağ‎ Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

2020-2021 Eğitim Öğretim yılında ilçemizdeki resmi eğitim kurumlarında oluşacak öğretmen ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik 20 Ağustos 2020 – 15 Eylül 2020 tarihleri arasında ücretli öğretmenlik başvuruları alınacaktır.

Başvurular E-Devlet üzerinde bulunan ”Ücretli Öğretmenlik Başvurusu” linkinden yapılacağından dolayı Müdürlüğümüze ayrıca başvuru çıktısı getirilmeyecektir. Belirtilen tarihler arasında yapılan başvurular dikkate alınacaktır.

Görevlendirmeler KPSS puanı öncelikli yapılacağı için, adaylar 2019-2020 yılı KPSS sonuçları ile başvuru yapılabilecektir.

Eğitim fakültesi mezunları formasyon sorgusunu (var) olarak işaretleyeceklerdir.

Sertifikası olan adaylar (Özel Eğitim, İngilizce) belgelerini elden teslim edeceklerdir.

2020 yılı KPSS sonuçları açıklandıktan sonra isteyenler yeni sonuç belgesini elden teslim edeceklerdir.

KPSS puanı olmayan adaylar Diploma fotokopilerini elden teslim edeceklerdir.(E-devlet’ten alınan barkotlu mezuniyet belgesi ile geçerli olacaktır.)

İstenilen evraklar 15 Eylül 2020 tarihine kadar elden teslim edilecektir.

Evciler‎ Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Evciler‎ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Hocalar Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

2020-2021 Eğitim Öğretim yılında ilçemizdeki resmi eğitim kurumlarında oluşacak öğretmen ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, 28 Ağustos 2020 tarihine kadar ücretli öğretmenlik başvuruları alınacaktır.

Başvurular e-devlet sistemi üzerinde bulunan Ücretli Öğretmenlik başvurusu linkinden yapılacaktır.

Başvuru anında müdürlüğümüze herhangi bir evrak getirilmeyecektir. Ancak görev verilmesi durumunda aşağıdaki evraklar istenecektir.

Başvuru İşlemleri e-devlet sistemi üzerinden bakanlığımızca belirlenen 28 Ağustos 2020 tarihine kadar yapılacaktır.

KPSS zorunlu olmamakla birlikte sıralamalar alan bazında KPSS öncelikli yapılacağı için adaylar 2019 yılı ya da 2020 yılı KPSS sonuçları ile başvuru yapabileceklerdir. KPPS puanını güncellemeleri gerekmektedir.

Eğitim fakültesi mezunları formasyon sorgusunu (Var) olarak işaretleyeceklerdir.

Sertifikası olan adaylar (Özel Eğitim – İngilizce vb.) belgelerini elden teslim edeceklerdir.

Ön Lisans mezunu olanlar, varsa KPSS puanını sisteme işleyecek, KPSS’ye girmemiş olanlar (transkript) belgesini elden teslim edeceklerdir.

GÖREV VERİLMESİ DURUMUNDA İSTENECEK BELGELER

1- Diploma veya Mezuniyet Belgesinin aslı gösterilerek fotokopisi kurumumuzca onaylanacak. Formasyon Belgesi ve sertifikası olanlar belgelerini ekleyeceklerdir.

2- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

3- Vesikalık Fotoğraf (1 adet)

4- Sağlık Raporu (Tek Hekim)

5- Adli Sicil Kaydı

NOT: Yukarıda belirtilen evraklar görev verilmek üzere adayların aranması halinde Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Bölümüne teslim edilecektir.

İhsaniye‎ Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

İhsaniye‎ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

İscehisar Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

2020 – 2021 Eğitim Öğretim yılında ilçemizdeki resmi eğitim kurumlarında ihtiyaç duyulabilecek öğretmen ihtiyacını karşılamak üzere 17 Ağustos – 28 Ağustos 2020 tarihleri arasında ücretli öğretmenlik başvuruları alınacaktır.

Başvurular adaylar tarafından e-Devlet sistemi üzerinde bulunan “Ücretli Öğretmenlik Başvurusu” linkinden yapılacaktır.

Bu tarihler öncesinde başvuru yapmış olan adaylar son KPSS puanlarının sisteme işlenebilmesi için güncelleme yapmaları gerekmektedir.

NOT: Aşağıda belirtilen evraklar görev verilmek üzere adayların aranması halinde Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Bölümüne Teslim edilecektir.

1- Diploma veya Mezuniyet Belgesinin aslı gösterilerek fotokopisi kurumumuzca onaylanacak. Formasyon Belgesi olanlar belgelerini ekleyeceklerdir.
2- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
3- Vesikalık Fotoğraf (1 adet)
4- Sağlık Raporu (Tek Hekim)
5- Adli Sicil Kaydı

Yapılan görevlendirmeler ihtiyaçla sınırlı olduğundan, ders yılı içerisinde herhangi bir dönemde görevlendirmeler müdürlüğümüzce sonlandırabilir. Ayrıca görevlendirilen kişilerin başarılı çalışma yapmadıkları hususu, görevlendirildiği okul müdürlüğünün yazılı bildirimiyle tespit edilmesi halinde, yapılan görevlendirmeler sonlandırılabilir.

Kızılören‎ Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Kızılören‎ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Sandıklı‎ Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Sandıklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Sinanpaşa (Sincanlı) Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Sinanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Sultandağı Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Sultandağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Şuhut Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Şuhut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

AFYONKARAHİSAR ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK SONUÇLARI  – için tıklayınız

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

Sitemizi facebookinstagramtwittertelegram ve pinterest sosyal medya hesaplarımızdan anlık olarak, e-posta aboneliği ile de günlük bildirim e-postası alarak takip edebilirsiniz.

İnternet sitemizde ve Sosyal medya hesaplarımızda birçok sorunun cevabı mevcuttur!

Facebook : https://www.facebook.com/ucretliogretmenlik.net

Facebook Grup : https://www.facebook.com/groups/312238099209195

İnstagram : https://www.instagram.com/ucretliogretmenlk/

Pinterest : https://tr.pinterest.com/ucretliretmenlik/

Twitter :  https://twitter.com/ucretliogrtmen

Telegram : https://t.me/ucretliogretmenlk

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
BitcoinFiyat.Net, Bitcoin ve Kripto Para Haberleri


HIZLI YORUM YAP