DOLAR %
EURO %
ALTIN 492,150,00%
BITCOIN 335885-4,72%
İstanbul
31°

AÇIK

13:15

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Ağrı – Diyadin Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)

Ağrı – Diyadin Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)

ABONE OL
25 Ağustos 2020 19:28
Ağrı – Diyadin Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AĞRI DİYADİN Ücretli Öğretmenlik Başvuruları; Başvuru Tarihi, İstenilen Belgeler, Başvuru Formu, Online Başvuru (e-Devlet), Başvuru Yeri, Başvuru Şekli ile ilgili Diyadin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ücretli Öğretmen duyurusuna ulaşmak için Tıklayınız…

AĞRI – DİYADİN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2020/2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI DİYADİN İLÇESİ İLÇE MERKEZİ VE KÖYLERE ÜCRETLİ ÖĞRETMEN ALIMI BAŞVURUSU

2020/2021 Eğitim Öğretim Yılı Diyadin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde faaliyette bulunan ilçe merkezi ve köy okullarında çalışacak Ücretli Öğretmen BAŞVURULARI 10/08/2020-17/08/2020 tarihleri arasında yapılacak olup, başvuru sahiplerinin başvuru evraklarını İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynakları Birimine bizzat elden teslim etmesi ile başvurular gerçekleştirilecektir.Belirtilen tarihler arasında aşağıda yazılı evrakların elden teslim edilmesi gerekmektedir.

NOT: İHTİYAÇ AZLIĞI NEDENİ İLE YÜKSEK OKUL MEZUNLARININ BAŞVURUSU DEĞERLENDİRİLMEYECEKTİR.

BAŞVURU EVRAKLARI

1.Mezuniyet Belgesi
2.Nüfus Cüzdan Fotokopisi
3.Sabıka Kaydı
4.Varsa Formasyon Belgesi
5. KPSS sonuucu çıktısı (P 121 puanı ile değerlendirme yapılacaktır)
6. Askerlik Durum Belgesi

AĞRI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DUYURULARI (TÜM İLÇELER) için tıklayın…

*******************************

E-Devlet’ten Başvuru, Sonuçlar, Son Başvuru tarihi ve daha fazlası için “2020-2021 Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Ne Zaman Başlıyor” yazımıza göz atın.

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLERİN BAŞVURU İŞLEMLERİ

Ücretli Öğretmen olmak isteyen kişiler e-devlet üzerinden doğrulama yaptıktan sonra mezuniyet bilgilerini seçerek il, ilçe ve branş tercihi yapacaklardır. Yapılan başvurular anında il, ilçe milli eğitim müdürlüklerine açılan ekranlara düşecek ve inha ya da onay işlemleri ile ücretli öğretmen adayları kurumlara görevlendirilecektir. Kişiler kurumlara görevlendirildikleri anda sonuçlar yine e-devlet üzerinden görüntülenecektir.

E-devlet başvurusu dışında sistem üzerinden herhangi bir girişe izin verilmeyecektir. Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar yapılabilecektir. Değerlendirme aşamasında ise tüm yetki ve sorumluluk il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerimizde olacaktır. Başvurusu kabul edilen ve inha, onay tarihleri girilen adayların göreve başlatma işlemleri gerçekleştirilecektir.

e-DEVLET ÜZERİNDEN ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

2018 Ocak ayı ile beraber “Milli Eğitim Bakanlığı – Ücretli Öğretmenlik Başvurusu” modülü, e-Devlet’te yeni bir hizmet olarak devreye girdi. Bu hizmetle birlikte artık Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Resmi Okullarda Ücretli Öğretmenlik yapmak isteyenlerin Başvuruları tek bir noktadan alınmaya başlandı.

Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar yapılabilecektir. Değerlendirme aşamasında ise tüm yetki ve sorumluluk il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerinde olacaktır.

E-Devlet üzerinden başvuru yapmak isteyenler e-Devlet Şifresi, Mobil İmza, e-İmza ya da İnternet Bankacılığı ile işlem yapabilmektedir.

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu Nasıl Yapılır, Resimli anlatım için tıklayın.

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
BitcoinFiyat.Net, Bitcoin ve Kripto Para Haberleri


HIZLI YORUM YAP