DOLAR %
EURO %
ALTIN 492,43-0,93%
BITCOIN 3563215,41%
İstanbul
32°

AÇIK

04:07

İMSAK'A KALAN SÜRE

Aksaray Ortaköy Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)

Aksaray Ortaköy Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)

ABONE OL
25 Ağustos 2020 18:53
Aksaray Ortaköy Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AKSARAY ORTAKÖY  Ücretli Öğretmenlik Başvuruları; Başvuru Tarihi, İstenilen Belgeler, Başvuru Formu, Online Başvuru (e-Devlet), Başvuru Yeri, Başvuru Şekli ile ilgili Ortaköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ücretli Öğretmen Başvuru duyurusu…

AKSARAY – ORTAKÖY  İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2020 – 2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DUYURUSU

2020-2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA ORTAKÖY İLÇE MİLLİ EĞİTİM OKUL VE KURUMLARINDA İHTİYAÇ DUYULAN BRANŞLARDA ÜCRETLİ ÖĞRETMEN GÖREVLENDİRİLMESİ YAPILACAKTIR.

2020-2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI E-DEVLET SİSTEMİNDEN YAPILACAK OLUP, GÖREV ALMAK İSTEYENLERİN E-DEVLET ÜZERİNDEN MÜRACAAT EDİP 26 AĞUSTOS 2020 TARİHİNE KADAR, İSTENİLEN BELGELERİ ORTAKÖY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İNSAN KAYNAKLARI ATAMA BÖLÜMÜ’NE GETİRMELERİ GEREKMEKTEDİR.

Görevlendirmeler son iki sınava ait KPSS-10-121 sonuç belgesindeki puan üstünlüğüne göre yapılacak olup, başvuru belgelerini İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim etmeyenler, görevlendirmeler için verilen iletişim bilgilerinden kendisine ulaşılamayan ve görevlendirme için teklif edilen yeri kabul etmeyen kişilerin görevlendirmesi yapılmayacaktır.

BAŞVURU SIRASINDA İSTENİLEN BELGELER
Plastik Dosya İçerisinde:
1-Mezuniyet belgesi (aslı fotokopisi)
2-Varsa Formasyon belgesi (aslı fotokopisi)
3-Nüfus cüzdanının (aslı fotokopisi)
4-Alanı olmayan öğretmenler son iki yıla KPSS-10 sonuç belgesi
5-Alanı olan öğretmenler son iki yıla KPSS-121 sonuç belgesi
6-Yabancı dil öğretmenleri son iki yıla KPSS-120 sonuç belgesi
7-Diğer alanlardaki öğretmenlerin varsa İngilizce-Almanca- Özel Eğitim Kurs Belgeleri
8-Sabıka kaydı belgesi (E- Devlet Sisteminden Alınabilir)
9-Başvuru Formu (indirmek için tıklayınız.)

Ücretli Öğretmen Görevlendirme Kriterleri için Tıklayınız.

AKSARAY ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DUYURULARI (TÜM İLÇELER) için tıklayın…

*******************************

E-Devlet’ten Başvuru, Sonuçlar, Son Başvuru tarihi ve daha fazlası için “2020-2021 Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Ne Zaman Başlıyor” yazımıza göz atın.

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLERİN BAŞVURU İŞLEMLERİ

Ücretli Öğretmen olmak isteyen kişiler e-devlet üzerinden doğrulama yaptıktan sonra mezuniyet bilgilerini seçerek il, ilçe ve branş tercihi yapacaklardır. Yapılan başvurular anında il, ilçe milli eğitim müdürlüklerine açılan ekranlara düşecek ve inha ya da onay işlemleri ile ücretli öğretmen adayları kurumlara görevlendirilecektir. Kişiler kurumlara görevlendirildikleri anda sonuçlar yine e-devlet üzerinden görüntülenecektir.

E-devlet başvurusu dışında sistem üzerinden herhangi bir girişe izin verilmeyecektir. Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar yapılabilecektir. Değerlendirme aşamasında ise tüm yetki ve sorumluluk il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerimizde olacaktır. Başvurusu kabul edilen ve inha, onay tarihleri girilen adayların göreve başlatma işlemleri gerçekleştirilecektir.

e-DEVLET ÜZERİNDEN ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

2018 Ocak ayı ile beraber “Milli Eğitim Bakanlığı – Ücretli Öğretmenlik Başvurusu” modülü, e-Devlet’te yeni bir hizmet olarak devreye girdi. Bu hizmetle birlikte artık Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Resmi Okullarda Ücretli Öğretmenlik yapmak isteyenlerin Başvuruları tek bir noktadan alınmaya başlandı.

Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar yapılabilecektir. Değerlendirme aşamasında ise tüm yetki ve sorumluluk il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerinde olacaktır.

E-Devlet üzerinden başvuru yapmak isteyenler e-Devlet Şifresi, Mobil İmza, e-İmza ya da İnternet Bankacılığı ile işlem yapabilmektedir.

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu Nasıl Yapılır, Resimli anlatım için tıklayın.

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
BitcoinFiyat.Net, Bitcoin ve Kripto Para Haberleri


HIZLI YORUM YAP