DOLAR %
EURO %
ALTIN 490,250,27%
BITCOIN 320609-1,44%
İstanbul
28°

AÇIK

13:15

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Bursa Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)

Bursa Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)

ABONE OL
19 Eylül 2020 02:42
Bursa Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

BURSA Ücretli Öğretmenlik Başvurusu (2020-2021); Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Nilüfer, Orhaneli, Orhangazi, Osmangazi, Yenişe ve Yıldırım Ücretli Öğretmenlik Başvuru Tarihi, Gerekli Belgeler, Başvuru Formu, Nasıl Başvurulur bilgileri ve duyurusu.

Ücretli Öğretmenlik başvuruları henüz başlamadıysa yada başvuru tarihini bilmiyorsanız www.ucretliogretmenlik.net/ucretli-ogretmenlik-basvurular-ne-zaman bağlantısından “Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Ne Zaman Başlıyor” yazımıza göz atabilirsiniz.

Büyükorhan Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Büyükorhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Gemlik Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Gemlik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Gürsu Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

2020-2021 Eğitim Yılı çeşitli sebeplerden dolayı boşalan öğretmen ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Ücretli Öğretmen başvuruları başlamıştır.

2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Harmancık Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Harmancık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

İnegöl Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

2020 – 2021 Eğitim Öğretim yılında daha önceki yıllarda olduğu gibi öğretmen ihtiyaçları, Sigortalı/Ücretli öğretmen görevlendirilmesi yoluyla karşılanacaktır. İnegöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde geliştirilen yazılım 2017-2018 eğitim-öğretim yılında hizmete girmişti. Ücretli Öğretmen otomasyonu adı verilen yazılımla okullar ders öğretmeni ihtiyaçlarını girerken, ücretli öğretmen olarak görev yapmak isteyen adaylar ise mezuniyet, ikamet adresi, varsa sertifikalarını, görev aldıkları ve görev almak istedikleri branşları seçebildiği sistem tasarlandı.

İnegöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ihtiyaçlar doğrultusunda başvurular arasından mevzuatla belirlenen önceliklere göre Eğitim Fakültesi mezunlarından (Öğretmenlik) başlanarak görevlendirmeleri yapılmaktadır. Özel Eğitim Sertifikası olan adaylar (Engelli Öğrenci Sınıflarında) Özel Eğitim Öğretmenliği alan öğretmeninden sonra mevzuat açısından önceliklidir.

Başvuru İçin Tıklayınız…

İznik Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Başvuru Süresi: 17 AĞUSTOS 2020 tarihi saat 09:00’da başlayıp 2020-2021 eğitim öğretim yılı süresince devam edecektir.

Görevlendirme Süreci: İlk görevlendirme aşaması Okulların 31 Ağustos tarihine göre açılacağı planlandığından görevlendirmeler Ağustos ayının 4. haftasında başlayacak olup, İhtiyaç oluştuğunda görevlendirmeler bu kılavuzda belirtilen esaslara göre yıl boyunca yapılacaktır.

ÜCRETLİ ÖĞRETMEN BAŞVURU DİLEKÇE ÖRNEĞİ – için tıklayınız.

Sıralama Kriterlerinde Kullanılacak Talim ve Terbiye Kurulu’nun 80 Sayılı Kararı ve Eki
Çizelge Adresi: http://ttkb.meb.gov.tr/

1. İLGİLİ MEVZUAT

a-) Milli Eğitim Bakanlığı Yönetici ve Öğretmenlerinin Ders ve Ek Ders Saatlerine ilişkin Karar.
b-) Talim ve Terbiye Kurulunun 80 No’lu Kararı.
c-) 5018 Sayılı Kamu Malî Yönetimi Ve Kontrol Kanunu.
d-) Milli Eğitim Bakanlığı Norm Kadro Yönetmeliği.
e-) 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. ve 176.Maddesi.
f-) Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Eğitimi Genel Müdürlüğü’nün 29/03/2011 tarihli ve 1985 sayılı 2011/43 No’lu Genelgesi.
g-) Milli Eğitim Bakanlığı’na Bağlı Yüksek ve Orta Dereceli Okullar Öğretmenleri ile İlkokulu Öğretmenlerinin Haftalık Ders Saatleri ile Ek Ders Ücretleri Hakkındaki 439 Sayılı Kanunu’nun 8.Maddesi.
h-) 5442 Sayılı İl İdaresi Kanunu.

2. GENEL AÇIKLAMALAR

1. Bu kılavuz 2020-2021 öğretim yılında Ders Ücreti Karşılığı Ücretli Öğretmenlik için başvuru ve yerleştirmelere ilişkin esas ve usulleri belirlemek amacı ile oluşturulmuştur. PDF formatındaki kılavuz http://iznik.meb.gov.tr internet adresinden alınarak ayrıntılı açıklamaya ulaşılabilir.
2. Üniversitelerin lisans programlarına görev verilecektir.Yeterli sayıda lisans başvurusu yoksa önlisans mezunlarınada görev verilecektir.
3. Emekli olanların başvuruları zorunlu olmadıkça işleme alınmayacaktır.
4. Bu kılavuzda yapılan açıklamalara ek olarak oluşabilecek değişiklikler ile uygulamalara yönelik açıklamalar http://iznik.meb.gov.tr adresinde yayınlanacaktır.
5. Başvuru Süresi; 17 Ağustos 2020 tarihinde başlayıp, 2020-2021 eğitim öğretim yılı süresince devam edecektir.

3. 2020-2021 ÖĞRETİM YILI DERS ÜCRETİ KARŞILIĞI ÖĞRETMENLİK İÇİN ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

1. Türkiye Cumhuriyeti veya Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
2. Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
3. Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
4. Sağlık durumunun öğretmenlik görevini yapmasına engel olmamak.
5. Yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olanlar bakımından, öğreniminin yurt içindeki yükseköğretim kurumlarına veya programlarına denkliği yapılmış olmak.
6. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumuna bağlı olarak çalışmamak.
7. Lisans mezunu olmak, yeterli sayı yoksa önlisans mezunu olmak.
8. Emekli olup ücretli öğretmenlik için başvuru yapanların başvuruları zorunlu olmadıkça kabul edilmeyecektir.
9. 667 sayılı OHAL kanunu kapsamında, haklarında işlem başlatılan özel öğretim ile öğrenci yurtlarından birinde, yönetici, eğitimci, öğretmen, uzman öğretici, usta öğretici ve diğer personel olarak çalışanların başvuruları kabul edilmeyecektir.
10.Askerliğinin,askerlikten muaf yada askerliğini tecil ettirmiş olmak.

4-ÜCRETLİ ÖĞRETMEN BAŞVURU İŞLEMİNİN YAPILMASI:

1.Başvurular https://giris.turkiye.gov.tr/Giris (E-Devlet)adresinden online olarak yapılacaktır.
2. Görev verilmesi halinde beyan ettiğiniz cep telefonunuz aranarak görevlendirmeniz hakkında bilgilendirme yapılacaktır. Bu sebeple bu bilgilerin doğru yazılması gereklidir.
3. Elektronik ortamda başvurusunu yapan adaylar kılavuzda belirtilen süre içerisinde istenilen belgeleri yarım kapak dosya şeklinde Mustafakemalpaşa Mh.Gölcük Cd.No:68-Kat:3 adresinde bulunan İznik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynakları Hizmet Birimine (Öğretmen Atama) teslim etmek zorundadır. Belgelerin incelenmesi sonucunda başvuru şartlarını taşıyanların başvuruları onaylanacak şartları taşımayanların ise başvuruları reddedilecektir.

5. GÖREVLENDİRMELERDE ÖNCELİK DURUMU:

Görevlendirmeler ihtiyaç öncelikli olacaktır. Tercihler yapılırken kişinin kendi bölümüne uygun bölümleri öncelikli olarak tercih etmesi gerekmektedir.

1. Sınıf Öğretmenliği için
-Eğitim Fakültelerinin sınıf öğretmenliği bölümü mezunları.
-Eğitim Fakültesi mezunlarından sınıf öğretmenliği sertifikası olanlar.
-Fen Edebiyat Fakültesi mezunlarından sınıf öğretmenliği sertifikası olanlar.
-Eğitim Fakültelerinin diğer bölümlerinden mezun olanlar.
-Üniversitelerin diğer bölümlerinden mezun olanlar.

2. Branş Öğretmenlikleri için
-Eğitim Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun olanlar
-Fen Edebiyat Fakültesinin ilgili bölüm mezunlarından tezsiz yüksek lisansı / formasyon belgesi olanlar
-Fen Edebiyat Fakültesinin ilgili bölüm mezunları
-Fen Edebiyat Fakültesinin diğer alanlardan mezun olanlar.
-Üniversitelerin diğer Lisans bölümlerinden mezun olanlar.

4. Okul Öncesi öğretmenliği için
-Talim ve Terbiye Kurulunun 07/07/2009 tarih ve 80 sayılı kararına göre, okul öncesi
öğretmenliğine kaynak teşkil eden yüksek öğretim programlarından mezun, ataması
yapılamamış öğretmenlerden, yüksek lisans belgesi/diploması olanlar,
-Talim ve Terbiye Kurulunun 07/07/2009 tarih ve 80 sayılı kararına göre, okul öncesi
öğretmenliğine kaynak teşkil eden yüksek öğretim programlarından mezun, (Anadolu
Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi mezunları dâhil) ataması yapılamamış öğretmenlerden, lisans
belgesi/diploması olanlar
-Üniversitelerin okul öncesi öğretmenliği, anaokulu öğretmenliği, çocuk gelişimi ve okul öncesi eğitimi öğretmenliği,
-Halen ilköğretim okullarında görevli norm kadro fazlası sınıf öğretmenleri ile sınıf öğretmenliği alanına kaynak teşkil eden yükseköğretim programlarından mezun olup atanamamış olanlardan,
MEB Okul Öncesi Eğitimi Genel Müdürlüğü’nün 14/10/2009 tarih ve 2975 sayılı yazısı gereği düzenlenen seminer programını (60 saat) basarı ile tamamlayanlar,
-Talim ve Terbiye Kurulunun 07/07/2009 tarih ve 80 sayılı kararında yer alan alanlardan mezun olup atanamamış olanlardan, MEB Okul Öncesi Eğitimi Genel Müdürlüğü’nün 14/10/2009 tarih
ve 2975 sayılı yazısı gereği düzenlenen seminer programını (60 saat) basarı ile tamamlayanlar.
-Yeterli sayıda başvuru olmaması halinde önlisans programı mezunu olanlarda görevlendirilecektir.

6. GÖREV VERİLDİKTEN SONRA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN İSTENECEK EVRAKLAR:

Yarım Kapak dosya içerisinde sıralı olacak şekilde aşağıdaki evraklar teslim edilecektir.
a- ) E-devlet ve başvuru sitemimiz üzerinden yapılan her iki başvuru formunun çıktısı
b- ) Nüfus cüzdanın fotokopisi
c- ) Diploma/Mezuniyet/Çıkış Belgesinin fotokopisi (Aslı ibraz edilecek)
d- ) Varsa kurs, seminer belgeleri (Okul Öncesi,Özel Eğitim,İngilizce,Bilgisayar v.b) fotokopisi (Aslı ibraz edilecek)
e- ) Pedagojik Formasyon belgesi fotokopisi (Aslı ibraz edilecek)
f- ) Yüksek lisans belgesi fotokopisi (Aslı ibraz edilecek)
g- ) Adli Sicil Kaydı (E –Devlet’ ten alınabilir)

Not: Başvurunuz alındıktan sonra görevlendirme yapılana kadar evrak alınmayacaktır. İlk görevlendirme aşaması Eylül ayı içerisinde başlayacak olup,İhtiyaç oluştuğunda görevlendirmeler kılavuzda belirtilen esaslara göre yıl boyunca yapılmaya devam edecektir. Görev verilmesi halinde beyan edilen cep telefonunu ile şahsına bilgilendirme yapılacaktır.

7. GÖREV VERİLDİKTEN SONRA OKUL / KURUMA VERİLECEK EVRAKLAR

a- ) Diploma fotokopisi
b- ) Kimlik fotokopisi
c) Adli Sicil Kaydı
d) Tek Tabip Sağlık Raporu
e) SGK işe giriş belgesi

8. GÖREVLENDİRMELERİN YAPILMASINA DAİR ESASLAR:

1-Görevlendirme onayı alınarak SGK girişinin yapılmasının ardından okul/kurumdaki görevine başlatılması sağlanacaktır. SGK girişleri yapılmayanların okul/kurumdaki görevine başlatılması kesinlikle yasaktır.
2.Yerine kadrolu atama yapıldığı ya da görevlendirildiği kurumda ilgili alanda ihtiyaç kalmaması gibi adayın kendisinden kaynaklanmayan sebeplerle görevi sona eren adaya, talep etmesi halinde başka kurumlarda ihtiyaç bulunduğunda öncelik tanınacaktır.
3.Okul Müdürlüğünce eğitim-öğretim yılı içerisinde öğretmenlik mesleğinde yetersiz olduğu tespit edilenlerin tutanakla görevlendirmeleri hemen iptal edilecek bir daha müdürlüğümüzce görevlendirme yapılmayacaktır.
4.Herhangi bir özrü olmaksızın okul müdürlüğüne en az 3 (üç) iş günü öncesinden yazılı bilgi vermeden görevi bırakanlara bir daha müdürlüğümüzce görevlendirme yapılmayacaktır.
5-Görevlendirme işlemi gerçekleşen fakat göreve hiç başlamayanlar için sadece kontrol paneli üzerinden ayrılma işlemi yapılacaktır.
6-Görevi biten veya görevden ayrılacak öğretmenin dilekçesi alınıp ayrılma yazısına eklenerek DYS üzerinden tarafımıza gönderilecektir.
7-İznik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Ücretli Öğretmen olarak görev almak için başvuruda bulunan kişi/kişilerin görevlendirme kriterlerine göre planlanıp onaya sunulması aşağıda isimleri belirtilen komisyon tarafından gerçekleştirilecektir.

Karacabey Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Karacabey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Keles Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Keles İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Kestel Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Kestel İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Mudanya Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Mudanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Mustafakemalpaşa Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

2020-2021 Eğitim Öğretim yılında Müdürlüğümüze bağlı ihtiyaç bulunan okul/kurumlarda ek ders karşılığı Ücretli Öğretmenlik yapmak isteyenlerin başvuruları e-devlet sistemi üzerinden yapılacaktır.

Ayrıca başvuru yapan adayların 04 Ağustos 2020 tarihinden itibaren aşağıdaki linkten indirecekleri başvuru dilekçesini ve dilekçede ekler kısmında belirtilenleri eksiksiz hazırlayarak Müdürlüğümüze şahsen başvuru yapmaları da gerekmektedir.

Görevlendirmede genel öncelik sırası aşağıda belirtilmiştir.

1.Eğitim Fakültesi mezunları,

2.Eğitim Fakültesi dışında bir fakülteden mezxun olup formasyonu olanlar,

3.Bıranşa uygun diğer lisans mezunları,

4.Lisans mezunları,

5.Önlisans Mezunları.

Ücretli Öğretmenli başvuru dilekçesi için tıklayınız.

Nilüfer Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Orhaneli Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Orhaneli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Orhangazi Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Başladı

2020-2021 Eğitim/Öğretim yılı ücretli öğretmenliğe başvurmak isteyen adayların başvurularını e-devlet üzerinden yapmaları gerekmektedir.

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

e-Devlet üzerinden ücretli öğretmenliğe başvuru yapabilmek için öncelikle e-Devlet sistemine (www.turkiye.gov.tr) giriş yapmanız gerekiyor. Giriş işlemini yaptıktan sonra arama butonuna “Ücretli Öğretmenlik Başvurusu” yazın ve gelen ekrana tıklayın. Sizden istenilen bilgileri girdikten sonra kaydet seçeneğine tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Not: Mağduriyet yaşanmaması için başvuru esnasında 1. Dönem ve 2. Dönem seçeneklerinin her ikisinin seçilmiş olması gerekmektedir.

Osmangazi Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Yenişehir Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Başladı

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılında daha önceki yıllarda olduğu gibi öğretmen ihtiyaçları, sigortalı ücretli öğretmen görevlendirilmesi yoluyla karşılanacaktır.

Ücretli öğretmen olarak görev almak isteyen adaylar e-devlet üzerinden başvurularını yapacaklardır.

Yenişehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ihtiyaçlar doğrultusunda başvurular arasından mevzuatla belirlenen önceliklere göre Eğitim Fakültesi mezunlarından(öğretmenlik) ile başlanarak görevlendirmeler yapılacaktır.

Özel Eğitim Sertifikası olan adaylar(engelli öğrenci sınıflarında) Özel Eğitim Öğretmenliği alan öğretmenlerinden sonra mevzuat açısından önceliklidir.

Görevlendirmesi yapılan adaylar Mezuniyet Belgesi, Arşiv Kayıtlı Sabıka Kaydı, Varsa Formasyon ve Sertifikası, Sağlık Beyannamesi ve Kimlik Belgelerini İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze teslim edeceklerdir.

Yıldırım Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

2020-2021 eğitim Öğretim yılı ücretli öğretmenlik başvuruları 11/08/2020 tarihi itibariyle aktif hale gelmiş olup; E-Devlet üzerinden başvurular alınacaktır.

Görevlendirme iş ve işlemleri aşağıdaki kılavuz doğrultusunda yapılacaktır.

Ücretli Öğretmenlik Başvuru Kılavuzu için tıklayınız.

BURSA ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK SONUÇLARI  – için tıklayınız

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

Sitemizi facebookinstagramtwittertelegram ve pinterest sosyal medya hesaplarımızdan anlık olarak, e-posta aboneliği ile de günlük bildirim e-postası alarak takip edebilirsiniz.

İnternet sitemizde ve Sosyal medya hesaplarımızda birçok sorunun cevabı mevcuttur!

Facebook : https://www.facebook.com/ucretliogretmenlik.net

Facebook Grup : https://www.facebook.com/groups/312238099209195

İnstagram : https://www.instagram.com/ucretliogretmenlk/

Pinterest : https://tr.pinterest.com/ucretliretmenlik/

Twitter :  https://twitter.com/ucretliogrtmen

Telegram : https://t.me/ucretliogretmenlk

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
BitcoinFiyat.Net, Bitcoin ve Kripto Para Haberleri


HIZLI YORUM YAP