DOLAR 33,0413 0.65%
EURO 36,0249 0.4%
ALTIN 2.559,200,41
BITCOIN 19866912,37%
İstanbul
30°

AZ BULUTLU

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

Diyarbakır Dicle Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2021-2022)

Diyarbakır Dicle Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2021-2022)

ABONE OL
12 Ağustos 2021 20:36
Diyarbakır Dicle Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2021-2022)
1

BEĞENDİM

ABONE OL

DİYARBAKIR DİCLE Ücretli Öğretmenlik Başvuruları; Başvuru Tarihi, İstenilen Belgeler, Başvuru Formu, Online Başvuru (e-Devlet), Başvuru Yeri, Başvuru Şekli ile ilgili Dicle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ücretli Öğretmen duyurusuna ulaşmak için Tıklayınız…

DİYARBAKIR – DİCLE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2021 – 2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DUYURUSU

2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı Ücretli Öğretmenlik başvuruları 09.08.2021 tarihinde başlıyor.

Ücretli Öğretmenlik başvurusu Birinci aşamada http://dicle.meb.gov.tr adresindeki “Duyurular” bölümünden indireceği “Başvuru Formunu” doldurup ilgili kişinin bizzat kendisi tarafından “Personel Atama” şubesine 09/08/2021 ile 31/08/2021 Salı günü mesai bitimine kadar elden teslim etmesiyle ilgilinin başvurusunun ilk adımı başlayacaktır.Başvuru evrağını elden getirmeyen kişilerin görevlendirilmesi yapılmayacaktır.

İkinci aşamada ise E-Devlet üzerinden başvuru yapılacaktır. Belirtilen tarihten daha sonraki tarihlerde başvuru yapanlar ilk başvuru yapanların görevlendirilmesi tamamlandıktan sonra değerlendirilecektir. İlgili kişi görevlendirildiğinde e devlette ve başvuru formunda belirttiği telefon numarası üzerinden aranacak ayrıca adresine tebligat yapılmayacaktır.

Teslim edilmesi gereken evraklar ücretli görevlendirmesi yapıldıktan sonra ilgili kişiden teslim alınacaktır. Herhangi bir mazereti olmadan keyfi olarak göreve başlamayanlara bir daha görev verilmeyecektir. İlk etapta Çocuk Gelişimi mezunları hariç olmak üzere Ön Lisans mezunları alınmayacaktır. Kişi kesin olarak görevlendirildiğinde tüm belgeleri alınacaktır. İlk etapta sadece başvuru formu alınacaktır.

Başvuru Formu için tıklayınız…

İstenen Evraklar için tıklayınız…

Başvuru Klavuzu için tıklayınız…

DİYARBAKIR ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DUYURULARI (TÜM İLÇELER) için tıklayın…

*******************************

E-Devlet’ten Başvuru, Sonuçlar, Son Başvuru tarihi ve daha fazlası için “2021-2022 Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Ne Zaman Başlıyor” yazımıza göz atın.

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLERİN BAŞVURU İŞLEMLERİ

Ücretli Öğretmen olmak isteyen kişiler e-devlet üzerinden doğrulama yaptıktan sonra mezuniyet bilgilerini seçerek il, ilçe ve branş tercihi yapacaklardır. Yapılan başvurular anında il, ilçe milli eğitim müdürlüklerine açılan ekranlara düşecek ve inha ya da onay işlemleri ile ücretli öğretmen adayları kurumlara görevlendirilecektir. Kişiler kurumlara görevlendirildikleri anda sonuçlar yine e-devlet üzerinden görüntülenecektir.

E-devlet başvurusu dışında sistem üzerinden herhangi bir girişe izin verilmeyecektir. Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar yapılabilecektir. Değerlendirme aşamasında ise tüm yetki ve sorumluluk il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerimizde olacaktır. Başvurusu kabul edilen ve inha, onay tarihleri girilen adayların göreve başlatma işlemleri gerçekleştirilecektir.

e-DEVLET ÜZERİNDEN ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

2018 Ocak ayı ile beraber “Milli Eğitim Bakanlığı – Ücretli Öğretmenlik Başvurusu” modülü, e-Devlet’te yeni bir hizmet olarak devreye girdi. Bu hizmetle birlikte artık Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Resmi Okullarda Ücretli Öğretmenlik yapmak isteyenlerin Başvuruları tek bir noktadan alınmaya başlandı.

Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar yapılabilecektir. Değerlendirme aşamasında ise tüm yetki ve sorumluluk il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerinde olacaktır.

E-Devlet üzerinden başvuru yapmak isteyenler e-Devlet Şifresi, Mobil İmza, e-İmza ya da İnternet Bankacılığı ile işlem yapabilmektedir.

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu Nasıl Yapılır, Resimli anlatım için tıklayın.

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
BitcoinFiyat.Net, Bitcoin ve Kripto Para Haberleri


HIZLI YORUM YAP