DOLAR 33,0413 0.65%
EURO 36,0249 0.4%
ALTIN 2.559,200,41
BITCOIN 19846292,39%
İstanbul
28°

AÇIK

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

Diyarbakır Kulp Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)

Diyarbakır Kulp Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)

ABONE OL
31 Ağustos 2020 02:13
Diyarbakır Kulp Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

DİYARBAKIR KULP Ücretli Öğretmenlik Başvuruları; Başvuru Tarihi, İstenilen Belgeler, Başvuru Formu, Online Başvuru (e-Devlet), Başvuru Yeri, Başvuru Şekli ile ilgili Kulp İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ücretli Öğretmen duyurusuna ulaşmak için Tıklayınız…

DİYARBAKIR – KULP İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2020 – 2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DUYURUSU

Müdürlüğümüz bünyesinde bulunan okullarımızın öğretmen ihtiyacını karşılamak amacıyla ücretli öğretmen alımı yapılacaktır. Başvurular E-Devlet sistemi üzerinden alınacaktır.

Ücretli Öğretmen olarak görev almak isteyen adayların mezun oldukları yüksek Öğretim programı esas alınarak alanları itibariyle ücretli Öğretmen görevlendirilme listesi oluşturulacaktır. Oluşturulan Listede adaylar kendi alanları itibariyle almış oldukları (KPSS121 veKPSS10) sınav sonucuna göre sıralamaları yapılacaktır. Görevlendirilmeler bu sıraya göre Kaymakamlık Makamından onay alınarak yapılacaktır. Görevlendirmeleri yapılarak inha listesinde ilan edilecek adaylardan daha sonra evraklar elden istenilecektir.

02/09/2020 Çarşamba günü Saat 16.00’a kadar ücretli öğretmen başvuru ve güncellemelerin yapılması gerekmektedir.

Görevlendirmeler 02/09/2020 tarihi saat 16.00’a kadar e devlet üzerinden yapılan başvurulara göre yapılacaktır.

NOT: Belirtilen tarih ve saatten sonra yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Görevlendirmeler KPSS puan üstünlüğüne göre yapılacağından, başvuru yaparken mutlaka KPSS puanınızı belirtiniz.

DİYARBAKIR ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DUYURULARI (TÜM İLÇELER) için tıklayın…

*******************************

E-Devlet’ten Başvuru, Sonuçlar, Son Başvuru tarihi ve daha fazlası için “2020-2021 Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Ne Zaman Başlıyor” yazımıza göz atın.

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLERİN BAŞVURU İŞLEMLERİ

Ücretli Öğretmen olmak isteyen kişiler e-devlet üzerinden doğrulama yaptıktan sonra mezuniyet bilgilerini seçerek il, ilçe ve branş tercihi yapacaklardır. Yapılan başvurular anında il, ilçe milli eğitim müdürlüklerine açılan ekranlara düşecek ve inha ya da onay işlemleri ile ücretli öğretmen adayları kurumlara görevlendirilecektir. Kişiler kurumlara görevlendirildikleri anda sonuçlar yine e-devlet üzerinden görüntülenecektir.

E-devlet başvurusu dışında sistem üzerinden herhangi bir girişe izin verilmeyecektir. Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar yapılabilecektir. Değerlendirme aşamasında ise tüm yetki ve sorumluluk il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerimizde olacaktır. Başvurusu kabul edilen ve inha, onay tarihleri girilen adayların göreve başlatma işlemleri gerçekleştirilecektir.

e-DEVLET ÜZERİNDEN ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

2018 Ocak ayı ile beraber “Milli Eğitim Bakanlığı – Ücretli Öğretmenlik Başvurusu” modülü, e-Devlet’te yeni bir hizmet olarak devreye girdi. Bu hizmetle birlikte artık Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Resmi Okullarda Ücretli Öğretmenlik yapmak isteyenlerin Başvuruları tek bir noktadan alınmaya başlandı.

Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar yapılabilecektir. Değerlendirme aşamasında ise tüm yetki ve sorumluluk il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerinde olacaktır.

E-Devlet üzerinden başvuru yapmak isteyenler e-Devlet Şifresi, Mobil İmza, e-İmza ya da İnternet Bankacılığı ile işlem yapabilmektedir.

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu Nasıl Yapılır, Resimli anlatım için tıklayın.

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
BitcoinFiyat.Net, Bitcoin ve Kripto Para Haberleri


HIZLI YORUM YAP