DOLAR 27,5692 0.47%
EURO 29,0789 1.02%
ALTIN 1.618,220,41
BITCOIN 7612010,65%
İstanbul
21°

AÇIK

16:17

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Hakkimizda

Sitemizin kuruluş amacı; “Ücretli Öğretmenlik” hakkında bilgisi olmayanları bilgilendirmek, ne olduğunu ve nasıl başvuru yapılacağını öğrenmek isteyenlere yol göstermek, bununla birlikte “Ücretli Öğretmenlik” yapmak isteyen ama  başvuruların nerede ve ne zaman açıldığını takip edemeyen, görevlendirme sonuçlarından haberi olmayan öğretmen adaylarına güncel bilgi paylaşımında bulunmaktır.

“Ücretli Öğretmenlik” hakkında her türlü dokümanı, programı, başvuru ve sonuç bilgilerini ve merak edilen soruların cevaplarını sitemizde sunmak amacındayız. Ücretli Öğretmenlik dışında sitemiz ziyaretçi kitlesine uygun her türlü İş İlanları ile İSMEK, BELTEK, BUSMEK gibi Ücretsiz Kurslara ait bilgileri de paylaşmaya çalışacağız.

Ücretli Öğretmenlikle ilgili haber ve duyurularımız genel olarak Milli Eğitim Bakanlığı ve ona bağlı kurumların kamuoyuyla paylaştığı verilerin orijinal sunumu veya özetlenmesi şeklinde olacaktır.

Veri toplamak amacıyla paylaşılan hiçbir link sitemiz tarafından oluşturulmaz. İlgili kurum veya kuruluşa ait kamuoyuyla paylaşılmış linkler sitemizde yayınlanmaktadır. Dolayısıyla veri toplayan da linki oluşturan kurum veya kuruluştur. Linkin doğruluğunu kontrol etmek ziyaretçilerin sorumluluğundadır.

 

Sitemizi facebookinstagramtwittertelegram ve pinterest sosyal medya hesaplarımızdan anlık olarak, e-posta aboneliği ile de günlük bildirim e-postası alarak takip edebilirsiniz.

İnternet sitemizde ve Sosyal medya hesaplarımızda birçok sorunun cevabı mevcuttur!

Facebook : https://www.facebook.com/ucretliogretmenlik.net

Facebook Grup : https://www.facebook.com/groups/312238099209195

İnstagram : https://www.instagram.com/ucretliogretmenlk/

Pinterest : https://tr.pinterest.com/ucretliretmenlik/

Twitter :  https://twitter.com/ucretliogrtmen

Telegram : https://t.me/ucretliogretmenlk

Yountube : https://www.youtube.com/channel/UC2gX-xHQ1Jhp4B4CxR6POHA

Saygılarımızla,
www.ucretliogretmenlik.net