DOLAR 32,3272 0.06%
EURO 34,4785 -0.6%
ALTIN 2.491,541,25
BITCOIN 22847340,01%
İstanbul
18°

AÇIK

16:50

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

İstanbul Beykoz Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2021-2022)

İstanbul Beykoz Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2021-2022)

ABONE OL
12 Ağustos 2021 21:28
İstanbul Beykoz Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2021-2022)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İSTANBUL BEYKOZ Ücretli Öğretmenlik Başvuruları; Başvuru Tarihi, İstenilen Belgeler, Başvuru Formu, Online Başvuru (e-Devlet), Başvuru Yeri, Başvuru Şekli ile ilgili Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ücretli Öğretmen duyurusuna ulaşmak için Tıklayınız…

İSTANBUL – BEYKOZ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2021 – 2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DUYURUSU

Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Ücretli Öğretmenlik Başvuruları başladı.

Ücretli Öğretmenlik başvuruları https://beykoz.meb.gov.tr/ucretli adresinde yer alan başvuru ekranında elektronik olarak alınacaktır.

Pandemi süreci sebebiyle başvuru süreci elektronik ortamdan yapılacağından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne şahsen başvurulmaması önem arz etmektedir.

Başvuru işlem aşamaları:

1 – 2021-2022 dönemi için henüz e-Devlet başvuru ekranı açılmamıştır. Başvuru ekranının takip edilmesi ve açıldığında başvuru yapılması gerekmektedir.

2-26 Temmuz 2021 tarihinden önce https://beykoz.meb.gov.tr/ucretli sistemine yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

3-Görevlendirmeler 23 Ağustos 2021 tarihinden itibaren yapılacak olup, görevlendirilen öğretmenlerimiz bilgilendirilecektir.

4-Komisyon tarafından görevlendirme yapıldıktan sonra görevlendirilen öğretmenlerimiz aşağıda belirtilen evrakların asılları ve fotokopilerini İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro Birimine elden teslim edeceklerdir.

Teslim Edilmesi Gereken Evraklar

· Mezuniyet belgesi (aslı ve fotokopisi)

· Nüfus Cüzdanı (aslı ve fotokopisi)

· Varsa Formasyon belgesi (aslı ve fotokopisi)

· Adli Sicil Kaydı (E-Devletten alınabilir)

· Sağlık Raporu (6 Aylık)

· Varsa KPSS sonuç belgesi

· Özel Eğitim Öğretmenliği için 80 saatlik Özel Eğitim Sertifikası

· Varsa diğer sertifikalar

Başvuru ekranı için https://beykoz.meb.gov.tr/ucretli

İSTANBUL ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DUYURULARI (TÜM İLÇELER) için tıklayın…

*******************************

E-Devlet’ten Başvuru, Sonuçlar, Son Başvuru tarihi ve daha fazlası için “2021-2022 Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Ne Zaman Başlıyor” yazımıza göz atın.

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLERİN BAŞVURU İŞLEMLERİ

Ücretli Öğretmen olmak isteyen kişiler e-devlet üzerinden doğrulama yaptıktan sonra mezuniyet bilgilerini seçerek il, ilçe ve branş tercihi yapacaklardır. Yapılan başvurular anında il, ilçe milli eğitim müdürlüklerine açılan ekranlara düşecek ve inha ya da onay işlemleri ile ücretli öğretmen adayları kurumlara görevlendirilecektir. Kişiler kurumlara görevlendirildikleri anda sonuçlar yine e-devlet üzerinden görüntülenecektir.

E-devlet başvurusu dışında sistem üzerinden herhangi bir girişe izin verilmeyecektir. Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar yapılabilecektir. Değerlendirme aşamasında ise tüm yetki ve sorumluluk il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerimizde olacaktır. Başvurusu kabul edilen ve inha, onay tarihleri girilen adayların göreve başlatma işlemleri gerçekleştirilecektir.

e-DEVLET ÜZERİNDEN ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

2018 Ocak ayı ile beraber “Milli Eğitim Bakanlığı – Ücretli Öğretmenlik Başvurusu” modülü, e-Devlet’te yeni bir hizmet olarak devreye girdi. Bu hizmetle birlikte artık Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Resmi Okullarda Ücretli Öğretmenlik yapmak isteyenlerin Başvuruları tek bir noktadan alınmaya başlandı.

Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar yapılabilecektir. Değerlendirme aşamasında ise tüm yetki ve sorumluluk il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerinde olacaktır.

E-Devlet üzerinden başvuru yapmak isteyenler e-Devlet Şifresi, Mobil İmza, e-İmza ya da İnternet Bankacılığı ile işlem yapabilmektedir.

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu Nasıl Yapılır, Resimli anlatım için tıklayın.

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
BitcoinFiyat.Net, Bitcoin ve Kripto Para Haberleri


HIZLI YORUM YAP