DOLAR 32,9454 -0.3%
EURO 35,8904 -0.16%
ALTIN 2.534,60-0,62
BITCOIN 22111900,23%
İstanbul
33°

AÇIK

17:13

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

İstanbul Sancaktepe Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2021-2022)

İstanbul Sancaktepe Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2021-2022)

ABONE OL
12 Ağustos 2021 21:28
İstanbul Sancaktepe Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2021-2022)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İSTANBUL SANCAKTEPE Ücretli Öğretmenlik Başvuruları; Başvuru Tarihi, İstenilen Belgeler, Başvuru Formu, Online Başvuru (e-Devlet), Başvuru Yeri, Başvuru Şekli ile ilgili Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ücretli Öğretmen Başvuru duyurusu…

İSTANBUL – SANCAKTEPE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2021 – 2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DUYURUSU

10.08.2021 tarihi itibari ile 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Ücretli Öğretmenlik Başvuruları sistemimiz üzerinden açılmış olup, başvurular aşağıda belirtilen şekilde gerçekleştirilecektir.

10.08.2021 tarihi itibari ile 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Ücretli Öğretmenlik Başvuruları sistemimiz üzerinden açılmış olup başvurular sistem üzerinden yapılacaktır.

Covid 19 salgını nedeniyle başvurular online ortamda alınacak olup Müdürlüğümüze herhangi bir evrak teslim edilmeyecektir. Komisyon tarafından yapılan görevlendirmeler sonucunda ilgili evraklar görevlendirilen Okul Müdürlüğüne elden teslim edilecektir.

Sırası İle Yapılacaklar

1- E-Devlet üzerinden ücretli öğretmenlik başvurusunda bulununuz. (Başvuru ekranının 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı için açıldığından emin olunuz.)

2- E-Devlet üzerinden başvurunuzu yaptıktan sonra Müdürülüğümüz Ücretli Öğretmenlik Başvuru Ekranından başvurunuzu yapınız. Başvuru için tıklayınız.

3- Komisyon tarafından görevlendirmeler yapıldıktan sonra görevlendirilen öğretmenlerimize iletişim bilgileri üzerinden bilgi verilecektir.

4- Görevlendirilen öğretmenler aşağıda belirtilen evrakların asılları ve fotokopilerini görevlendirildikleri Okul Müdürlüğüne elden teslim edeceklerdir.

Dikkat

1- Müdürlüğümüz Ücretli Öğretmenlik Başvuru Ekranı üzerinden yapılan başvurularda kişinin kimlik bilgilerinin doğruluğu hakkında aksi ispatlandığında sonuçlarına katlanmayı kabul etmiş sayılır.

2- Görevlendirme sırasında kişilerin öncelik olarak Mezuniyet Branşları esas alınacaktır.

3- Başvuruda Okul Müdürlüklerine teslim edilen evraklar iade edilmeyecektir.

4- E-Devlet üzerinden başvuru yapmayanların başvuruları dikkate alınmayacaktır. Müdürlüğümüze evrak getirilmeyecektir.

Görevlendirilen Okul İdarelerine Teslim Edilmesi Gereken Evraklar

1-Diploma/Mezuniyet Belgesi/Çıkış Belgesinin aslı ve fotokopisi

2-Son bir ay içerisinde alınmış işe girişe engel olmadığına dair sağlık raporu

3-Sabıka Kaydı

4-İkametgah İl Muhabiri

5-Nüfus cüzdanının fotokopisi.

6-2 adet Vesikalık Fotoğraf

7-Formasyon Belgesi fotokopisi (Varsa)

8-İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Belgesi.(Varsa)

9-Emeklilik kimlik kartı fotokopisi (Emekli ise)

İSTANBUL ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DUYURULARI (TÜM İLÇELER) için tıklayın…

*******************************

E-Devlet’ten Başvuru, Sonuçlar, Son Başvuru tarihi ve daha fazlası için “2021-2022 Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Ne Zaman Başlıyor” yazımıza göz atın.

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLERİN BAŞVURU İŞLEMLERİ

Ücretli Öğretmen olmak isteyen kişiler e-devlet üzerinden doğrulama yaptıktan sonra mezuniyet bilgilerini seçerek il, ilçe ve branş tercihi yapacaklardır. Yapılan başvurular anında il, ilçe milli eğitim müdürlüklerine açılan ekranlara düşecek ve inha ya da onay işlemleri ile ücretli öğretmen adayları kurumlara görevlendirilecektir. Kişiler kurumlara görevlendirildikleri anda sonuçlar yine e-devlet üzerinden görüntülenecektir.

E-devlet başvurusu dışında sistem üzerinden herhangi bir girişe izin verilmeyecektir. Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar yapılabilecektir. Değerlendirme aşamasında ise tüm yetki ve sorumluluk il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerimizde olacaktır. Başvurusu kabul edilen ve inha, onay tarihleri girilen adayların göreve başlatma işlemleri gerçekleştirilecektir.

e-DEVLET ÜZERİNDEN ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

2018 Ocak ayı ile beraber “Milli Eğitim Bakanlığı – Ücretli Öğretmenlik Başvurusu” modülü, e-Devlet’te yeni bir hizmet olarak devreye girdi. Bu hizmetle birlikte artık Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Resmi Okullarda Ücretli Öğretmenlik yapmak isteyenlerin Başvuruları tek bir noktadan alınmaya başlandı.

Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar yapılabilecektir. Değerlendirme aşamasında ise tüm yetki ve sorumluluk il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerinde olacaktır.

E-Devlet üzerinden başvuru yapmak isteyenler e-Devlet Şifresi, Mobil İmza, e-İmza ya da İnternet Bankacılığı ile işlem yapabilmektedir.

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu Nasıl Yapılır, Resimli anlatım için tıklayın.

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
BitcoinFiyat.Net, Bitcoin ve Kripto Para Haberleri


HIZLI YORUM YAP