DOLAR %
EURO %
ALTIN 513,371,04%
BITCOIN 3431234,04%
İstanbul
18°

HAFİF YAĞMUR

17:09

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

İstanbul Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)

İstanbul Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)

ABONE OL
4 Şubat 2021 20:32
İstanbul Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İSTANBUL Ücretli Öğretmenlik Başvurusu (2020-2021); Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, EyüpSultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu Ücretli Öğretmenlik Başvuru Tarihi, Gerekli Belgeler, Başvuru Formu, Nasıl Başvurulur bilgileri ve duyurusu.

Ücretli Öğretmenlik başvuruları henüz başlamadıysa yada başvuru tarihini bilmiyorsanız www.ucretliogretmenlik.net/ucretli-ogretmenlik-basvurular-ne-zaman bağlantısından “Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Ne Zaman Başlıyor” yazımıza göz atabilirsiniz.

Başvuru Yapılacak İlçeyi Seçin gizle

Adalar Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Adalar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Arnavutköy Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Ücretli Öğretmenlik Başvuru Esasları

İlgi: a) 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu,

b) M.E.B.Yönetici ve Öğretmenlerinin Ders ve Ek Ders Saatlerine İlişkin Karar,

c) Talim ve Terbiye Kurulu’nun 9 sayılı Kararı.

İlgi (a) Kanunun 86. Ve 89. Maddesi, ilgi (b) Kararın 9.Maddesinin 2. Bendi, Talim ve Terbiye Kurulunun ilgi (c) Kararı doğrultusunda;

1-2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında ek ders ücreti karşılığında yapılacak öğretmen görevlendirmeleri için başvurular e-Devlet başvuru ekranından elektronik olarak alınacaktır. Görev almanız durumunda istenilen belgeler aşağıda belirtilmiş olup göreve başlamadan önce görevlendirildiğiniz okul müdürlüğüne teslim edilmesi gerekmektedir.

2-Başvuru yapan öğretimenlerden kendisine ulaşılamayanların yerine sıradaki kişi görevlendirilecektir. Bu nedenle mağduriyet yaşanmaması için başvuru yapanların iletişim numaralarının aktif olması gerekmektedir.

3-Görevlendirmeler 2020-2021 eğitim öğretim yılı yıl sonuna kadar (öğretmen ihtiyacının orytadan kalkması hariç) yapılacak olup; geçerli bir mazereti olmadan öğretmenlerin görevlendirmeyi bırakmamaları gerekmektedir.

Sınıf Öğretmenliği İçin Öncelik Sırası;

– Eğitim Fakültelerinin sınıf öğretmenliği bölümü mezunları

– Eğitim Fakültesi mezunlarından sınıf öğretmenliği sertifikası olanlar

– Fen Edebiyat Fakültesi mezunlarından sınıf öğretmenliği sertifikası olanlar

– Eğitim Fakültelerinin diğer bölümlerinden mezun olanlar

Branş Öğretmenliği İçin öncelik sırası;

– Eğitim fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun olanlar

– Fen Edebiyat Fakültesinin ilgili bölüm mezunlarından tezsiz yüksek lisansı olanlar

– Fen Edebiyat Fakültesinin ilgili bölüm mezunları

– Fen Edebiyat Fakültesinin diğer alanlardan mezun olanlar

– Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ile Meslek dersleri alanlarında lisans mezunu olmadığı /kalmadığı zaman ön lisans mezunu adaylara görev verilebilir.

Okul Öncesi öğretmenliği için öncelik sırası;

– Talim ve Terbiye Kurulunun 07.07.2009 tarih ve 80 sayılı kararına göre , okul öncesi öğretmenliğine kaynak teşkil eden yükseköğretim programlarından lisans düzeyinde mezun olanlar,

– Üniversitelerin Okul Öncesi Öğretmenliği , Anaokulu Öğretmenliği , Çocuk Gelişimi ve Okul Öncesi Eğitimi Öğretmenliği, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği veya Çocuk Gelişimive Eğitimi bölümü ön lisans mezunları ,

– MEB Okul Öncesi Eğitimi Genel Müdürlüğü’nün 14.10.2009 tarih ve 2975 sayılı yazısı gereği düzenlenen seminer programını (60 saat ) başarı ile tamamlayanlar,

Özel Eğitim öğretmenliği için öncelik sırası;

– Talim Terbiye Kurulunun 07/07/2009 tarih ve 80 Sayılı kararına göre; özel eğitim ve rehberlik öğretmenliğine kaynak teşkil eden Yükseköğretim programlarından lisans derecesinde mezun olanlar.

– MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 13/09/2017 tarih ve 13665892 sayısı gereği; Halk Eğitim Merkezinde açılan Özel Eğitim Uygulamaları kurslarında 80 Saatlik Teorik eğitimi başarıyla tamamlayan Sertifika almaya hak kazanmış veya sertifika almış olanlar görevlendirilecektir.

Görev Almanız Durumunda Okul Müdürlüğüne Teslim Etmeniz Gereken Belgeler:

*Sistemden Alınacak Başvuru Formu Çıktısı

*Adli Sicil Durum Beyanı

*Askerlik Durum Beyanı

*Diploma Veya Mezuniyet Belgesinin Aslıyla Beraber Fotokopisi

*Varsa Formasyon Belgesinin Aslıyla Beraber Fotokopisi

*Nüfus Cüzdanının Aslıyla Beraber Fotokopisi

*Varsa Kurs Belgesi Aslıyla Beraber Fotokopisi (İngilizce , Bilgisayar ,Özel Eğitim Seminer Belgesi,Okul Öncesi Eğitim Seminer Belgesi Vs.

*Varsa KPSS Belgesi Fotokopisi

Not: Aynı alan/bölüm mezunlarının görevlendirilmesinde varsa geçerli KPSS puanı olan veya KPSS puanı yüksek olan tercih edilecektir. Başvuru ekranında beyan edilen tüm bilgilerin belgelendirilmesi gerekmektedir. Görev almanız durumunda istenilen belgelerin göreve başlamadan önce Okul Müdürlüğüne teslim edilmesi gerekmektedir.

Ataşehir Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

2020-2021 Ücretli Öğretmenlik başvuruları 11/08/2020 tarihi itibari başlamış olup ; E-Devlet sistemi üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Avcılar Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Avcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Bağcılar Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Ücretli Öğretmenlik Başvuru Modülü Açılmıştır.

11.08.2020 tarihi itibari ile 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Ücretli Öğretmenlik Başvuruları E-Devlet Sistemi üzerinden açılmış olup başvurular sistem üzerinden yapılacaktır.

Covid-19 salgını nedeniyle ücretli öğretmenlik başvuruları online ortamda alınacak olup Müdürlüğümüze herhangi bir evrak teslim edilmeyecektir. Komisyon tarafından yapılan görevlendirmeler sonucunda ilgili evraklar görevlendirilen Okul Müdürlüğüne elden teslim edilecektir.

Sırası İle Yapılacaklar

1- E-Devlet üzerinden ücretli öğretmenlik başvurusunda bulununuz.

2- E-Devlet üzerinden başvurunuzu yaptıktan sonra Müdürülüğümüz Ücretli Öğretmenlik Başvuru Ekranından başvurunuzu yapınız. Başvuru için tıklayınız.
(Başvuru yapamayanlar adres çubuğuna https://bagcilar.meb.gov.tr/ogretmen linkini yazarak sayfaya girmeleri durumunda başvuru yapabileceklerdir.)

3- Komisyon tarafından görevlendirmeler yapıldıktan sonra görevlendirilen öğretmenlerimize iletişim bilgileri üzerinden kurum tarafından bilgi verilecektir.

Dikkat

1- Başvurular öncelikle E-Devlet ve Müdürlüğümüz web sayfası (Ücretli Öğretmen Modülü) üzerinden yapılacaktır.

2- Müdürlüğümüze herhangi bir evrak teslim edilmeyecektir.

3- Görevlendirildiğiniz takdirde kurum tarafından aranacak ve belgel teslimi yapılacaktır.

4- E-Devlet üzerinden başvuru yapmayanların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Bahçelievler Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR.
ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI DEVAM ETMEKTEDİR. (15.09.2020 tarihli güncelleme)

Ücretli Öğretmenlik Başvurusu için tıklayınız…

2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Bakırköy Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Başakşehir Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Bayrampaşa Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Linkte yer alan Başvuru Formunun doldurularak gerekli evraklarla birlikte Müdürlüğümüz Personel Hizmetleri Bölümüne bizzat başvuru yapılması gerekmektedir. İlçemize evraklar getirildikten sonra e-Devlet Kapısı Sistemi üzerinden başvuruların takip edilmesi ve 2020 – 2021 Eğitim Öğretim yılı için sistem üzerinden başvuru yapılması gerekmektedir.

İSTENİLEN BELGELER

1- Ücretli Öğretmenlik Başvuru Formu (indirmek için tıklayınız)
2- Sabıka Kaydı (E – Devlet)
3- Nüfus Cüzdan Örneği
4- Diploma
5- Formasyon / Yüksek Lisans (varsa eklenecek)
6- Kurs Seminer Belgesi (varsa eklenecek)

Beşiktaş Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Beykoz Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Başlamıştır.

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Başlamıştır. Başvurular e-Devlet ve Beykoz İlçe Milli Eğitim sayfalarından yapılmaktadır.

Başvuru işlem aşamaları:

1 -İlçe Milli Eğitim sayfamızın alt kısımlarında bulunan Ücretli Öğretmenlik kısmına tıklayınız.

2-Daha önceki yıllarda  başvuru yaptıysanız kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz, şifrenizi unuttuysanız Yeni Parola İstiyorum butonuna,   ilk defa başvuru yapacaksanız Kayıt Olmak İstiyorum butonuna tıklayın.

3-Kayıt başvuru sayfasındaki bilgilerinizi doldurunuz.

4-Kullanıcı adı şifrenizi girdikten sonra Başvuru İşlemleri kısmına tıklaın.

5-Başvuru Formu sayfasından Kimlik-Eğitim-İletişim bilgilerinizi doldurunuz.

6-Tercihlerinizi yapınız.

7-Tercihlerinizi yaptıktan sonra Başvurumu Kaydet butonuna tıklayınız.

Beylikdüzü Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Ücretli Öğretmenlik başvuruları başlamıştır.

Ücretli Öğretmenlik başvurusu için tıklayınız.

Beyoğlu Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

2020-2021 Eğitim Öğretim yılında Müdürlüğümüze bağlı okullarda görevlendirilmek üzere ücretli öğretmen başvuruları 20.07.2020 tarihinde başlayacaktır.

Covid 19 salgını nedeniyle başvurular online ortamda alınacak olup Müdürlüğümüze herhangi bir evrak teslim edilmeyecektir. Komisyon tarafından yapılan görevlendirmeler sonucunda ilgili evraklar görevlendirilen Okul Müdürlüğüne elden teslim edilecektir.

Başvuru yapmadan önce Ücretli Öğretmenlik Başvuru Kılavuzunu Okuyunuz.

>>> Ücretli Öğretmenlik Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayınız <<<

BAŞVURU İŞLEM AŞAMALARI

1. E-Devlet üzerinden ücretli öğretmenlik başvurusunda bulununuz. (Başvuru linki sayfanın en altındadır)

2. E-Devlet üzerinden başvuru yaptıktan sonra Müdürlüğümüz Ücretli Öğretmenlik Başvuru Modülüne başvurunuz.

>>> Ücretli Öğretmenlik Başvuru Modulü <<<

3. Ücretli Öğretmenlik Başvuru Modülüne online ortamda başvurunuzu yaptıktan sonra süreci modül üzerinden takip edebilirsiniz. (Başvurularınızı masaüstü bilgisayardan yapınız)

Komisyon tarafından görevlendirme yapıldıktan sonra görevlendirilen öğretmenlerimiz aşağıda belirtilen evrakların asılları ve fotokopilerini görevlendirildikleri Okul Müdürlüğüne elden teslim edeceklerdir.

Teslim Edilmesi Gereken Evraklar

· Dilekçe (Evrak tesliminde ilgili okula verilecek)
· Mezuniyet belgesi (aslı ve fotokopisi)
· Nüfus Cüzdanı (aslı ve fotokopisi)
· Varsa Formasyon belgesi (aslı ve fotokopisi)
· Sabıka Kaydı (E-Devletten alınabilir)
· Sağlık Raporu (6 Aylık)
· Bir adet fotoğraf
· Varsa diğer sertifikalar
· Varsa KPSS Sonuç Belgesi
· Askerlik Durum Belgesi

Büyükçekmece Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Büyükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Çatalca Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumların belirttikleri ihtiyaçlara göre; 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 89.maddesi ve Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen ve Yöneticilerin Ders ve Ek Ders Saatlerine İlişkin Esasların 2.Bölüm 9.Maddesi doğrultusunda 2020-2021 Eğitim – Öğretim Yılı için ücretli öğretmen görevlendirilmesi yapılacaktır.

* Başvurular e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü adresinden online olarak yapılacak olup, görevlendirme yapılana kadar müdürlüğümüz tarafından herhangi bir evrak istenmeyecektir.

* Eğitim – Öğretim süreci içerisinde ilçemizde görev yapan öğretmenlerden tayin olan, askere giden, ücretsiz izne ayrılan ve raporlu olanların yerine ihtiyaca göre ücretli görevledirilmesi yapılacağından başvurular 2020-2021 Eğitim – Öğretim yılı sonuna kadar devam edecektir.

Çekmeköy Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Ücretli Öğretmenlik Başvuru İşlemleri e-devlet üzerinden alınacaktır. Ayrıca Özel Eğitimde görev alacaklar e-devlet başvurusu sonrasında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Eğitim ve Rehberlik Bölümüne Şahsen Başvuru yapacaklardır.

Müdürlüğümüz sayfası üzerinden başvurular kabul edilmeyecektir. (Başvuru linki sayfanın en altındadır)

Esenler Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Esenyurt Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI BAŞLADI.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

EyüpSultan Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Öğretmen ihtiyacı kadrolu öğretmenlerle karşılanamayan İlçemiz okullarında 2020-2021 Eğitim- Öğretim yılında ücretli öğretmenlik yapmak isteyenler, başvurularını Müdürlüğümüz web sitesi üzerinden yapabilirler.

Buna göre;

Başvuru işlemleri https://eyupsultan.meb.gov.tr/ogretmen/   adresinden elektronik olarak yapılacaktır.

Başvuru esnasında fotoğraf eklenmesi gerekmektedir.

Bundan böyle müdürlüğümüze gelerek, başvuru formu doldurmak isteyenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Mevzuat gereği, 65 yaş ve üstü kişilere ücretli öğretmenlik görevi verilememektedir.

Başvurusu olumlu olarak değerlendirilerek okullarımızda görevlendirilecek olan adaylardan; nüfus cüzdanı, diploma asılları ve fotokopileri ile sabıka kaydı istenecektir.

Web Sitemiz  üzerinden başvuru yapan adayların ayrıca e-devlet üzerinden girebilecekleri branşlara ayrı ayrı başvuru yapmaları gerekmektedir.

NOT: Eski başvurular silinmiş olup tüm adayların sistem üzerinden tekrardan başvuru yapması gerekmetedir.(ilgili başvurular yalnızca site üzerinden yapılacaktır.)

ÖNEMLİ: Başvuru yapan adaylar sisteme kullanıcı adı olarak T.C. kimlik numaralarını ve şifrelerini yazarak giriş yazabilirler.

Fatih Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Ücretli Öğretmenlik başruları e-devlet linki üzerinden bireysel olarak yapılacaktır.

Başvurularınızın takip işlemlerini daha kolay yapabilmeniz için müdürlüğümüz sistemlerinden ön başvuru yapmanız gerekmektedir.

ÖN BAŞVURU -için tıklayınız.

2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Gaziosmanpaşa Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

2020 -2021 Eğitim Öğretim Yılı Ücretli Öğretmenlik Başvuruları e-Devlet üzerinden yapılacaktır.

Güngören Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Güngören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Kadıköy Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Eski duyuruda;

Ücretli Öğretmenlik başvuruları daha önceden İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine şahsen başvurularak yapılmaktaydı. 24.01.2018 tarihi itibariyle yeni sisteme geçilmiştir. Bundan böyle ücretli öğretmenlik müracaatları e-Devlet sistemi üzerinden yapılacaktır. Sistemden başvuranlar ihtiyaç halinde görevlendirileceklerdir ve kendilerine telefonla bilgi verilecektir.

ifadeleri yer almaktadır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Kağıthane Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

2020-20021 Ücretli öğretmenlik başvuruları başladı. Kadrolu öğretmen sayısının yetersiz olması sebebiyle 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılı için ihtiyaç olan okullarda görevlendirmek üzere ders ücretli öğretmenler görevlendirilecektir.

2020-2021 eğitim öğretim yılında görev almak isteyenlerin ayrıca e-devlet üzerinden de başvuru yaparak Kağıthane İlçesini tercih etmeleri gerekmektedir.

Yüksek öğrenim mezunu olup ders ücretli öğretmen olarak görev almak isteyenlerin aşağıdaki (bağlantıya tıklayarak ulaşacağınız) başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Ders Ücretli Öğretmen Başvuru Formu -için tıklayınız

Başvuru formuna diploma yüklenmesi gerekmektedir. Tarayıcıdan taranan ya da fotoğraf makinesi ile çekilen diplomanın 400 kb´ı geçmemesi gerekmektedir. Cep telefonu ile resim çekerken boyutun yüksek olmaması için resim çözünürlüğünü düşürerek çekiniz. Örneğin 3 megapixel. 65 Yaş ve üstü olanlar ile lise mezunlarının başvuru hakkı bulunmayıp başvursalar bile başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Başvuru için yukarıdan ulaşacağınız formun doldurulması yeterli olup, ayrıca Müdürlüğümüze gelmenize gerek yoktur.

Başvurular için son tarih belirlenmemiş olup, öğretmen ihtiyacı olan tüm okullara 31 Ağustos’ dan önce yerleştirme işlemleri yapılacağından görev almak isteyenlerin bu hususu dikkate almaları gerekmektedir. Ayrıca görevlendirilen ücretli öğretmenlerin diploma formasyon belgesi, nüfus cüzdanı, sağlık raporu (son altı aylık tek hekimli), sabıka kaydı temin etmeleri rica olunur. Görevlendirilen ücretli öğretmenlerin gerekli evrakları görevlendirildikleri okula teslim etmeleri gerekmektedir.

Kartal Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2020-2021 Eğitim – Öğretim Yılı “Ücretli Öğretmenlik Başvuruları” başlamıştır.

Ücretli Öğretmenlik için başvuruları “kartal.meb.gov.tr/koa1” adresinde yer alan başvuru ekranında elektronik olarak alınacaktır.

Pandemi süreci sebebiyle başvuru süreçlerinin tamamı elektronik ortamda yapılacağından Müdürlüğümüze şahsen gelinmemesini rica ederiz.

Önemli Notlar

1- Öğretmenlerimizin e-Devlet üzerinden de başvuru yapmaları gerekmektedir. e-Devlet başvurusu olmayanların görevlendirmeleri YAPILMAYACAKTIR.

2- 02.09.2020 tarihinden önce “http://kartal.meb.gov.tr/koa1” sistemine yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

3- Başvurular 02.09.2020 – 14.09.2020 tarihleri arasında alınacaktır.

4-Görevlendirmeler yapıldıktan sonra gerekli belgeler görevlendirildiğiniz Okul Müdürlüğüne teslim edilecektir.

5- Görevlendirme sonuçları iletişim numaralarınıza bildirilecektir.

6- Görev Almanız Durumunda Müdürlüğümüze Teslim Etmeniz Gereken Belgeler:

*Adli Sicil Durum Beyanı ( E Devlet üzerinden Karekod ve Barkodlu kabul edilir.)
*Askerlik Durum Beyanı ( E Devlet üzerinden Karekod ve Barkodlu kabul edilir.)
*Diploma Veya Mezuniyet Belgesi ( E Devlet üzerinden Karekod ve Barkodlu kabul edilir.)
*Varsa Formasyon Belgesi
*Nüfus Cüzdanının Aslıyla Beraber Fotokopisi
*Varsa Kurs Belgesi Aslıyla Beraber Fotokopisi (İngilizce, Bilgisayar, Özel Eğitim Seminer Belgesi, Okul Öncesi Eğitim Seminer Belgesi vs.
*Varsa KPSS Belgesi Fotokopisi
*İkametgah ( E Devlet üzerinden Karekod ve Barkodlu kabul edilir.)
*Kartal Ücretli Öğretmenlik Başvuru Sayfası – için tıklayınız

Küçükçekmece Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Ücretli Öğretmenlik Başvuruları E-Devlet Üzerinden Yapılmaktadır.

Covid-19 salgını nedeniyle ücretli öğretmenlik başvuruları yalnızca e-devlet üzerinden alınacak, Müdürlüğümüze herhangi bir evrak teslim edilmeyecektir.

Görevlendirmeler sonucunda ilgili evraklar görevlendirilen Okul Müdürlüğüne elden teslim edilecektir.

Maltepe Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Ücret Öğretmen Başvuru İşlemleri 25/01/2018 tarihinden itibaren e-devlet üzerinden alınacaktır. Müdürlüğümüz sayfası üzerinden başvurular kabul edilmeyecektir.

2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Pendik Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Başladı.

Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2020-2021 Eğitim – Öğretim Yılı “Ücretli Öğretmenlik Başvuruları” başladı.

Ücretli Öğretmenlik başvuruları “pendik.meb.gov.tr/ucretli” adresinde yer alan başvuru ekranında elektronik olarak alınacaktır.

Pandemi süreci sebebiyle başvuru süreçlerinin tamamı elektronik ortamdan yapılacağından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne şahsen GELİNMEMESİ önem arz etmektedir.

Önemli Notlar

1- 2020-2021 dönemi için henüz e-Devlet başvuru ekranı açılmamıştır.

e-Devlet üzerinden ücretli öğretmen başvuru ekranı açılır açılmaz e-Devlet üzerinden de başvuru yapmaları gerekmektedir. e-Devlet başvurusu olmayanların görevlendirmeleri YAPILMAYACAKTIR.

2- 07 Ağustos 2020 tarihinden önce “pendik.meb.gov.tr/ucretli” sistemine yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

3- Daha önce “pendik.meb.gov.tr/ucretli” sistemine kayıtlı olan öğretmenlerimiz başvurularını güncellemeleri gerekmektedir.

Şifrelerini unutan öğretmenlerimiz Şifremi Hatırlamıyorum! kısmından yeni şifrelerini alabileceklerdir.

4- Başvurular 07 Ağustos – 31 Ağustos 2020 tarihleri arasında alınacaktır.

5- Görevlendirmeler Eylül ayının ilk haftasından itibaren yapılacak olup gerekli belgeler görevlendirilme yapıldıktan sonra görevlendirilen öğretmenlerimize sms yoluyla bildirilecektir.

Dikkat Edilmesi gereken hususlar için ücretli öğretmenlik kılavuzunu inceleyiniz.  bit.ly/ücretlikılavuz

Başvuru ekranı için  https://pendik.meb.gov.tr/ucretli

Sancaktepe Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

E-Devlet sistemindeki ücretli öğretmenlik başvuru ekranı 2019-2020 olarak göründüğünden (güncel olmadığından) Müdürlüğümüzce başvuru alınamamaktadır. Başvuru Dönemi 2020-2021 olduğunda buradan duyurulacak ve başvurular alınacaktır.

İSTENİLEN BELGELER:

1- Diploma/Mezuniyet Belgesi/Çıkış Belgesinin aslı ve fotokopisi
2- Son bir ay içerisinde alınmış işe girişe engel olmadığına dair sağlık raporu (aile hekimliğinin verdiği rapor kabul edilir)
3- Sabıka Kaydı
4- İkametgah İlMuhabiri
5- Kimlik Fotokopisi
6- 2 adet Vesikalık Fotoğraf
7- Formasyon Belgesi Fotokopisi (Varsa)
8- İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Belgesi (Varsa)
9- Emeklilik Kimlik Kartı Fotokopisi (Emekli ise)
10- Başvuru Dilekçesi için tıklayınız.

Not: Belgeler Plastik Dosya içinde teslim edilecektir.

Sarıyer Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

2020 -2021 Eğitim Öğretim Yılı Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Başladı.

2020-2021 Eğitim Öğretim yılında Müdürlüğümüze bağlı okullarda görevlendirilmek üzere ücretli öğretmenler alınacaktır. Başvurular e-devlet portalı üzerinden yapılabilecektir.

Müdürlüğümüze herhangi bir evrak teslim edilmeyecektir. Komisyon tarafından yapılan görevlendirmeler sonucunda ilgili evraklar görevlendirilen Okul Müdürlüğüne elden teslim edilecektir.

Silivri Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Sultanbeyli Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

2020-2021 Eğitim öğretim yılında müdürlüğümüz bünyesinde görev alacak ücretli öğretmenlik başvuruları internet sitemiz üzerinden 1 Eylül 2020’e kadar alınacaktır.

SULTANBEYLİ ONLINE ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU SAYFASI – için tıklayınız.

Başvuran öğretmenlerimizin e-devlet sisteminden de mutlaka başvuruda bulunmuş olması gerekmektedir.

Sultangazi Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

2. DÖNEM ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURUSU

26 Ocak 2021 tarihli Sultangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Duyurusu

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılının 2. Dönemi ihtiyaçlar doğrultusunda görevlendirme yapılacaktır. Görev almak isteyen öğretmenlerimizin İlçemiz İnsan Kaynaklarına başvuru yapması gerekmektedir.

1. DÖNEM ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURUSU

* Ücretli öğretmenlik başvurusu yapmak isteyenlerin http://sultangazimem.site internet adresinden erişebilecekleri başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

* Başvurular yalnızca internet üzerinden yapılacaktır. Başvuru yapanların elektronik forma 60 KB´ı aşmayacak şekilde vesikalık bir fotoğraflarını eklemeleri gerekmektedir.

* Başvuru yaparken dikkatli ve titizlikle yapılması, aksi takdirde herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır.

* Ücretli öğretmenlik başvurularının sonuçları daha sonra belirlenecek bir tarihte müdürlüğümüze ait “http://sultangazi.meb.gov.tr/” internet adreslerinden öğrenebilecektir.

Şile Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Şile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Eski başvuruda;

Başvuru için Şile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne başvuru formunun doldurularak teslim edilmesi ve e-devlet üzerinden de mutlaka başvuru yapılması gerekmektedir.

Başvuru formu için tıklayınız.

ifadeleri yer almaktadır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Şişli Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Tuzla Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Ümraniye Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

2020-2021 Eğitim Öğretim yılı ücretli öğretmenlik başvuruları 11.08.2020 tarihi itibari ile e-devlet üzerinden açılmış olup, başvurular e-devlet sistemi üzerinden alınacak, Müdürlüğümüze şahsen başvuruda bulunulmayacaktır.

Üsküdar Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Üsküdar Ücretli öğretmenlik başvuruları 2017-2018 eğitim öğretim yılından itibaren e-Devlet üzerinden yapılmaktadır.

2020-2021 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Zeytinburnu Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Zeytinburnu ilçesi Ücretli Öğretmenlik Başvuruları başlamıştır. Başvurular Zeytinburnu Kaymakamlık binası 3. kattaki Ücretli Öğretmenlik Başvuru Bürosundan alınacaktır.

NOT-1: Zeytinburnu ilçesinde Ücretli Öğretmen olarak görev yapmak isteyen kişilerin e-Devlet sistemi 2020-2021 başvurularına açıldığında “e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü” üzerinden başvuru yapması zorunludur!

İSTENİLEN BELGELER

1– DİLEKÇE
2ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU FORMU (indirmek için tıklayınız.
3– MEZUNİYET BELGESİ/DİPLOMA/FORMASYON Belgesi ( Aslı ve fotokopisi )
4– NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
5– SABIKA KAYDI (E-Devlet Sisteminden alınabilir)
6– SERTİFİKA / KPSS SONUÇ BELGESİ / İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ BELGESİ ( Varsa )
7– SGK DAN ALINACAK ÇALIŞTIĞI KURUMLARIN ADINI GÖSTEREN İŞ YERİ UNVAN LİSTESİ
(E-Devlet ‘te SGK Tescil ve Hizmet Dökümü Modülünde BARKODLU BELGE OLUŞTUR dan alınabilir.)

NOT-2: Başvuru formu doldurulduktan sonra çıktısı alınarak istenilen belgelerle birlikte Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne elden teslim edilecektir.

 

İSTANBUL ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK SONUÇLARI  – için tıklayınız

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

Sitemizi facebookinstagramtwittertelegram ve pinterest sosyal medya hesaplarımızdan anlık olarak, e-posta aboneliği ile de günlük bildirim e-postası alarak takip edebilirsiniz.

İnternet sitemizde ve Sosyal medya hesaplarımızda birçok sorunun cevabı mevcuttur!

Facebook : https://www.facebook.com/ucretliogretmenlik.net

Facebook Grup : https://www.facebook.com/groups/312238099209195

İnstagram : https://www.instagram.com/ucretliogretmenlk/

Pinterest : https://tr.pinterest.com/ucretliretmenlik/

Twitter :  https://twitter.com/ucretliogrtmen

Telegram : https://t.me/ucretliogretmenlk

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
BitcoinFiyat.Net, Bitcoin ve Kripto Para Haberleri


HIZLI YORUM YAP