DOLAR 32,5371 0.25%
EURO 34,7633 0.06%
ALTIN 2.491,391,20
BITCOIN 20597354,26%
İstanbul
13°

HAFİF YAĞMUR

04:46

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2021-2022)

İstanbul Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2021-2022)

ABONE OL
18 Ağustos 2021 23:33
İstanbul Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2021-2022)
1

BEĞENDİM

ABONE OL

İSTANBUL Ücretli Öğretmenlik Başvurusu (2021-2022); Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, EyüpSultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu Ücretli Öğretmenlik Başvuru Tarihi, Gerekli Belgeler, Başvuru Formu, Nasıl Başvurulur bilgileri ve duyurusu.

Ücretli Öğretmenlik başvuruları henüz başlamadıysa yada başvuru tarihini bilmiyorsanız www.ucretliogretmenlik.net/ucretli-ogretmenlik-basvurular-ne-zaman bağlantısından “Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Ne Zaman Başlıyor” yazımıza göz atabilirsiniz.

Başvuru Yapılacak İlçeyi Seçin gizle

Adalar Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Ücretli Öğretmenlik Başvuruları 12.07.2021 tarihinde başlayacaktır. Başvurular e-Devlet üzerinden alınacak olup, Covid 19 salgını nedeniyle Müdürlüğümüze herhangi bir evrak teslim edilmeyecektir.

e-Devlet web sayfası üzerinden başvuru yapınız. E-devlet başvurusunu yapma esnasında ekranınızda aktif olan eğitim-öğretim yılını kontrol ediniz. e-Devlet başvurusu yapmayanlar ve e-Devlet başvurusu yapıp evraklarını teslim etmeyenler görevlendirilmeyecektir.

ADALAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2021-2022 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMEN GÖREVLENDİRME ESASLARI

GENEL AÇIKLAMALAR:

Millî Eğitim Bakanlığı Yönetici ve Öğretmenlerinin Ders ve Ek Ders Saatlerine İlişkin Kararın 9. maddesinde;

“Öğretmen sayısının yetersiz olması hâlinde;

a) Yüksek öğrenimli olmak koşuluyla;

1) Bu Karar kapsamındaki yönetici ve öğretmenler dışındaki resmî görevliler ile sınıf öğretmenlerine ilköğretim, orta öğretim ve yaygın eğitim kurumlarında haftada 8 saate,

2) Resmî görevi bulunmayanlar ile emeklilere, okul öncesi, ilköğretim, orta öğretim, özel eğitim ve yaygın eğitim kurumları ile yabancı uyrukluların eğitim gördüğü geçici eğitim merkezlerinde haftada 30 saate kadar ek ders görevi verilebilir.” denmektedir.

Bu çerçevede;

1- Anılan Kararın 9. maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin (2) numaralı alt bendi kapsamında ek ders ücreti karşılığında ders okutmak üzere görevlendirileceklerde sırasıyla:

a) Mezuniyeti, görevlendirileceği alanın öğretmen atamasına kaynak teşkil eden yükseköğretim programları arasında yer alanlara,

b) Öğretmenliğe kaynak teşkil eden yükseköğretim programı mezunlarından görevlendirileceği alan dışındaki programlardan mezun olup yan alanı görevlendirileceği alana uygun olanlara,

c) Öğretmenliğe kaynak teşkil eden yükseköğretim programı mezunlarından, görevlendirileceği alan dışındaki programlardan mezun olup mezuniyeti görevlendirileceği alana yakınlık gösterenlere,

ç) Mezuniyeti görevlendirileceği alana yakınlık gösterenlerden başlamak üzere diğer yükseköğretim programı mezunlarına öncelik verilecektir.

2- Birinci madde kapsamında yapılacak görevlendirmelerde, Talim ve Terbiye Kurulunun “Öğretmenlik Alanları, Atama ve Ders Okutma Esasları”na ilişkin Kurul Kararında belirtilen öncelik durumları dikkate alınacaktır.

3- Ek ders ücreti karşılığında ders okutmak üzere görevlendirilecekler e-Devlet sistemi üzerinden başvuranlar arasından belirlenecektir, adaylar başvuru için Müdürlüğümüze şahsen müracaatta bulunmayacaktır. Öğretim yılı içerisinde çeşitli nedenlerle ihtiyaç oluşması hâlinde bu kapsamda görevlendirme yapılabilecektir.

4- Bir alana birden fazla aynı nitelikleri taşıyanların başvuruları hâlinde sırasıyla;

a) Bir önceki öğretim yılında ek ders ücreti karşılığında ders okutmak üzere görevlendirilen,

b) Kamu Personel Seçme Sınavı puanı yüksek olan,

c) Diploma notu yüksek olan tercih edilecek;

d) Eşitliğin devamı hâlinde görevlendirilecek aday kura ile belirlenecektir.

5- Emekliler, yaş haddini aşmamış olmaları kaydıyla ek ders ücreti karşılığında ders okutmak üzere görevlendirilebilecektir.

6- Görevlendirme tebliği başvuru sahibinin cep telefonuna ya da e-mail adresine yapılacağından cep telefonu numarasının ve e-mail adresinin doğru yazılması ve mesajların kontrol edilmesi gerekmektedir.

7- Başvurular 12.07.2021 tarihi itibarı ile alınmaya başlanacak, yıl boyunca başvuru yapılabilecektir. Ancak, ilk aşamada yapılan başvuruların listesi 16.08.2021 tarihinde alınacak ve değerlendirilip görevlendirme yapılacaktır. İhtiyaç hâlinde sistem üzerinden yeni listeler alınacak ve değerlendirilecektir.

8- Bu kapsamda görevlendirilecekler, göreve başlamadan en az bir gün önce okul müdürlüğü tarafından sosyal güvenlik kurumuna bildirilecektir.

9- Bu kapsamda görevlendirilenlerin ücretleri, zorunlu hâller dışında görev yaptıkları ayı takip eden ayın en geç ilk beş iş günü içerisinde ödenecek; sosyal güvenlik primi kesintileri ilgili mevzuatı doğrultusunda aksatılmadan yapılacaktır.

10- Yerine kadrolu/sözleşmeli atama yapıldığı ya da görevlendirildiği kurumda ihtiyaç kalmaması halinde, öğretmenin kendisinden kaynaklanmayan nedenlerle görevi sona erenlere, talep etmesi halinde okul/kurumlarda ihtiyaç bulunduğunda öncelik tanınacaktır.

11- Geçerli bir mazereti/özrü olmaksızın, okul müdürlüğüne yazılı bilgi vermeden ve eğitim öğretimi aksatacak şekilde görevini bırakanlara İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce ilgili Eğitim-Öğretim yılında bir daha görevlendirme yapılmayabilir.

ÜCRETLİ ÖĞRETMEN OLARAK GÖRELENDİRİLECEKLERDE ARANACAK GENEL ŞARTLAR

-Türkiye Cumhuriyeti veya Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti vatandaşı olmak
-Kamu haklarından mahrum bulunmamak
-Türk Ceza Kanununun 53üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar,
-Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak
-Sağlık durumunun öğretmenlik görevini yapmasına engel olmamak
-Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmamak
-Askerliğini yapmış, askerlikten muaf ya da askerliği tecil edilmiş olmak
-Yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olanlar bakımından, öğreniminin yurt içindeki yükseköğretim kurumlarına veya programlarına denkliği yapılmış olmak

İstenen Evraklar:

1) Görev Talep Dilekçesi

2) Diploma fotokopisi veya e-Devlet Mezun Belgesi

3) Yurt dışı yükseköğretim kurumları mezunlarından denklik belgesi

4) Formasyon belgesi fotokopisi (varsa)

5) Nüfus Cüzdan fotokopisi

6) Adli Sicil Kaydı (e-Devlet)

7) Askerlik Durum Belgesi

Arnavutköy Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Başladı

İlgi: a) 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu,

b) M.E.B.Yönetici ve Öğretmenlerinin Ders ve Ek Ders Saatlerine İlişkin Karar,

c) Talim ve Terbiye Kurulu’nun 9 sayılı Kararı.

İlgi (a) Kanunun 86. Ve 89. Maddesi, ilgi (b) Kararın 9.Maddesinin 2. Bendi, Talim ve Terbiye Kurulunun ilgi (c) Kararı doğrultusunda;

1-2021-2022 Eğitim-Öğretim yılında ek ders ücreti karşılığında yapılacak öğretmen görevlendirmeleri için başvurular e-Devlet başvuru ekranından elektronik olarak alınacaktır. Görev almanız durumunda istenilen belgeler aşağıda belirtilmiş olup göreve başlamadan önce görevlendirildiğiniz okul müdürlüğüne teslim edilmesi gerekmektedir.

2-Başvuru yapan öğretimenlerden kendisine ulaşılamayanların yerine sıradaki kişi görevlendirilecektir. Bu nedenle mağduriyet yaşanmaması için başvuru yapanların iletişim numaralarının aktif olması gerekmektedir.

3-Görevlendirmeler 2021-2022 eğitim öğretim yılı yıl sonuna kadar (öğretmen ihtiyacının orytadan kalkması hariç) yapılacak olup; geçerli bir mazereti olmadan öğretmenlerin görevlendirmeyi bırakmamaları gerekmektedir.

Sınıf Öğretmenliği İçin Öncelik Sırası;

– Eğitim Fakültelerinin sınıf öğretmenliği bölümü mezunları

– Eğitim Fakültesi mezunlarından sınıf öğretmenliği sertifikası olanlar

– Fen Edebiyat Fakültesi mezunlarından sınıf öğretmenliği sertifikası olanlar

– Eğitim Fakültelerinin diğer bölümlerinden mezun olanlar

Branş Öğretmenliği İçin öncelik sırası;

– Eğitim fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun olanlar

– Fen Edebiyat Fakültesinin ilgili bölüm mezunlarından tezsiz yüksek lisansı olanlar

– Fen Edebiyat Fakültesinin ilgili bölüm mezunları

– Fen Edebiyat Fakültesinin diğer alanlardan mezun olanlar

– Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ile Meslek dersleri alanlarında lisans mezunu olmadığı /kalmadığı zaman ön lisans mezunu adaylara görev verilebilir.

Okul Öncesi öğretmenliği için öncelik sırası;

– Talim ve Terbiye Kurulunun 07.07.2009 tarih ve 80 sayılı kararına göre , okul öncesi öğretmenliğine kaynak teşkil eden yükseköğretim programlarından lisans düzeyinde mezun olanlar,

– Üniversitelerin Okul Öncesi Öğretmenliği , Anaokulu Öğretmenliği , Çocuk Gelişimi ve Okul Öncesi Eğitimi Öğretmenliği, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmenliği veya Çocuk Gelişimive Eğitimi bölümü ön lisans mezunları ,

– MEB Okul Öncesi Eğitimi Genel Müdürlüğü’nün 14.10.2009 tarih ve 2975 sayılı yazısı gereği düzenlenen seminer programını (60 saat ) başarı ile tamamlayanlar,

Özel Eğitim öğretmenliği için öncelik sırası:

– Talim Terbiye Kurulunun 07/07/2009 tarih ve 80 Sayılı kararına göre; özel eğitim ve rehberlik öğretmenliğine kaynak teşkil eden Yükseköğretim programlarından lisans derecesinde mezun olanlar.

– MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 13/09/2017 tarih ve 13665892 sayısı gereği; Halk Eğitim Merkezinde açılan Özel Eğitim Uygulamaları kurslarında 80 Saatlik Teorik eğitimi başarıyla tamamlayan Sertifika almaya hak kazanmış veya sertifika almış olanlar görevlendirilecektir.

Görev Almanız Durumunda Okul Müdürlüğüne Teslim Etmeniz Gereken Belgeler:

*Sistemden Alınacak Başvuru Formu Çıktısı

*Adli Sicil Durum Beyanı

*Askerlik Durum Beyanı

*Diploma Veya Mezuniyet Belgesinin Aslıyla Beraber Fotokopisi

*Varsa Formasyon Belgesinin Aslıyla Beraber Fotokopisi

*Nüfus Cüzdanının Aslıyla Beraber Fotokopisi

*Varsa Kurs Belgesi Aslıyla Beraber Fotokopisi (İngilizce , Bilgisayar ,Özel Eğitim Seminer Belgesi,Okul Öncesi Eğitim Seminer Belgesi Vs.

*Varsa KPSS Belgesi Fotokopisi

Not: Aynı alan/bölüm mezunlarının görevlendirilmesinde varsa geçerli KPSS puanı olan veya KPSS puanı yüksek olan tercih edilecektir. Başvuru ekranında beyan edilen tüm bilgilerin belgelendirilmesi gerekmektedir. Görev almanız durumunda istenilen belgelerin göreve başlamadan önce Okul Müdürlüğüne teslim edilmesi gerekmektedir.

Ataşehir Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Ataşehir Ücretli öğretmenlik başvuruları 2017-2018 eğitim öğretim yılından itibaren e-Devlet üzerinden yapılmaktadır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Avcılar Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumların belirttikleri ihtiyaçlara göre; 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 89.maddesi ve Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen ve Yöneticilerin Ders ve Ek Ders Saatlerine İlişkin Esasların 2.Bölüm 9.Maddesi doğrultusunda 2021-2022 Eğitim – Öğretim Yılı için ücretli öğretmen görevlendirilmesi yapılacaktır.

*Başvurular https://giris.turkiye.gov.tr/Giris/ (e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü) adresinden online olarak yapılacak olup, görevlendirme yapılana kadar müdürlüğümüz tarafından herhangi bir evrak istenmeyecektir.

Bağcılar Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Ücretli Öğretmenlik Başvuru İşlemleri Açılmıştır.

12.07.2021 tarihi itibari ile 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Ücretli Öğretmenlik Başvuruları E-Devlet Sistemi üzerinden açılmış olup başvurular sistem üzerinden yapılacaktır.

Covid-19 salgını nedeniyle ücretli öğretmenlik başvuruları online ortamda alınacak olup Müdürlüğümüze herhangi bir evrak teslim edilmeyecektir. Komisyon tarafından yapılan görevlendirmeler sonucunda ilgili evraklar görevlendirilen Okul Müdürlüğüne elden teslim edilecektir.

Sırası İle Yapılacaklar

1- E-Devlet üzerinden ücretli öğretmenlik başvurusunda bulununuz.

2- E-Devlet üzerinden başvurunuzu yaptıktan sonra Müdürülüğümüz Ücretli Öğretmenlik Başvuru Ekranından 02.08.2021 – 15.08.2021 tarihleri arasında başvurunuzu yapınız. Başvuru için tıklayınız.
(Başvuru yapamayanlar adres çubuğuna https://bagcilar.meb.gov.tr/ogretmen linkini yazarak sayfaya girmeleri durumunda başvuru yapabileceklerdir.)

3- Komisyon tarafından görevlendirmeler yapıldıktan sonra görevlendirilen öğretmenlerimize iletişim bilgileri üzerinden kurum tarafından bilgi verilecektir.

Dikkat

1- Başvurular öncelikle E-Devlet ve Müdürlüğümüz web sayfası (Ücretli Öğretmen Modülü) üzerinden yapılacaktır.

2- Müdürlüğümüze herhangi bir evrak teslim edilmeyecektir.

3- Görevlendirildiğiniz takdirde kurum tarafından aranacak ve belge teslimi yapılacaktır.

4- E-Devlet üzerinden başvuru yapmayanların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Bahçelievler Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Bahçelievler Ücretli öğretmenlik başvuruları 2017-2018 eğitim öğretim yılından itibaren e-Devlet üzerinden yapılmaktadır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Bakırköy Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Başakşehir Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Bayrampaşa Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK EVRAK TESLİM SÜRECİ 14.07.2021 TARİHİNDE BAŞLAYACAKTIR.

Linkte yer alan Başvuru Formunun doldurularak gerekli evraklarla birlikte Müdürlüğümüz Personel Hizmetleri Bölümüne bizzat başvuru yapılması gerekmektedir. İlçemize evraklar getirildikten sonra e-Devlet Kapısı Sistemi üzerinden başvuruların takip edilmesi ve 2021 – 2022 Eğitim Öğretim yılı için sistem üzerinden başvuru yapılması gerekmektedir.

İSTENİLEN BELGELER

1- Ücretli Öğretmenlik Başvuru Formu (indirmek için tıklayınız)
2- Sabıka Kaydı (E-Devlet)
3- Nüfus Cüzdan Örneği
4- Diploma
5- Formasyon / Yüksek Lisans (varsa eklenecek)
6- Kurs Seminer Belgesi (varsa eklenecek)

Beşiktaş Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

2021-2022 Eğitim-Öğretim yılında Müdürlüğümüze bağlı okullarda görevlendirilmek üzere Ücretli Öğretmenlik Başvuruları 12.08.2021 tarihinde başlayacaktır. Başvurular e-devlet üzerinden alınacaktır.

Covid-19 salgını nedeniyle Müdürlüğümüze evrak teslimi yapılmayacaktır.

e-Devlet web sayfası üzerinden başvuru yapınız. E-devlet başvurusunu yapma esnasında ekranınızda aktif olan eğitim-öğretim yılını kontrol ediniz. e-Devlet başvurusu yapmayanlar ve e-Devlet başvurusu yapıp evraklarını teslim etmeyenler görevlendirilmeyecektir.

Beykoz Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Ücretli Öğretmenlik Başvuruları başladı.

Ücretli Öğretmenlik başvuruları https://beykoz.meb.gov.tr/ucretli adresinde yer alan başvuru ekranında elektronik olarak alınacaktır.

Pandemi süreci sebebiyle başvuru süreci elektronik ortamdan yapılacağından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne şahsen başvurulmaması önem arz etmektedir.

Başvuru işlem aşamaları:

1 – 2021-2022 dönemi için henüz e-Devlet başvuru ekranı açılmamıştır. Başvuru ekranının takip edilmesi ve açıldığında başvuru yapılması gerekmektedir.

2-26 Temmuz 2021 tarihinden önce https://beykoz.meb.gov.tr/ucretli sistemine yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

3-Görevlendirmeler 23 Ağustos 2021 tarihinden itibaren yapılacak olup, görevlendirilen öğretmenlerimiz bilgilendirilecektir.

4-Komisyon tarafından görevlendirme yapıldıktan sonra görevlendirilen öğretmenlerimiz aşağıda belirtilen evrakların asılları ve fotokopilerini İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Büro Birimine elden teslim edeceklerdir.

Teslim Edilmesi Gereken Evraklar

· Mezuniyet belgesi (aslı ve fotokopisi)

· Nüfus Cüzdanı (aslı ve fotokopisi)

· Varsa Formasyon belgesi (aslı ve fotokopisi)

· Adli Sicil Kaydı (E-Devletten alınabilir)

· Sağlık Raporu (6 Aylık)

· Varsa KPSS sonuç belgesi

· Özel Eğitim Öğretmenliği için 80 saatlik Özel Eğitim Sertifikası

· Varsa diğer sertifikalar

Başvuru ekranı için https://beykoz.meb.gov.tr/ucretli

Beylikdüzü Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2021-2022 Eğitim – Öğretim Yılı “Ücretli Öğretmenlik Başvuruları” başladı.

Ücretli Öğretmenlik başvuruları https://www.turkiye.gov.tr/milli-egitim-ucretli-ogretmenlik-basvurusu adresinde yer alan başvuru ekranında elektronik olarak alınacaktır.

Pandemi süreci sebebiyle başvuru süreçlerinin tamamı elektronik ortamdan yapılacağından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne şahsen GELİNMEMESİ önem arz etmektedir.

Önemli Notlar

1- 2021-2022 Eğitim – Öğretim yılında görevlendirilmek için e-Devlet üzerinden başvuru yapmaları zorunludur. e-Devlet başvurusu olmayanların görevlendirmeleri YAPILMAYACAKTIR.

2- Başvurular 03 Ağustos – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında alınacaktır.

3- Görevlendirmeler Eylül ayının ilk haftasından itibaren yapılacak olup gerekli belgeler görevlendirilme yapıldıktan sonra görevlendirilen öğretmenlerimize bildirilecektir.

Beyoğlu Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

2021-2022 Eğitim Öğretim yılında Müdürlüğümüze bağlı okullarda görevlendirilmek üzere ücretli öğretmen başvuruları 12.07.2021 tarihinde başlayacaktır.

Covid 19 salgını nedeniyle başvurular online ortamda alınacak olup Müdürlüğümüze herhangi bir evrak teslim edilmeyecektir.

25.08.2021 tarihi itibariyle çalışmalarına başlayacak Komisyon tarafından yapılan görevlendirmeler sonucunda ilgili evraklar görevlendirilen Okul Müdürlüğüne elden teslim edilecektir.

Başvuru yapmadan önce Ücretli Öğretmenlik Başvuru Kılavuzunu Okuyunuz.

>>> Ücretli Öğretmenlik Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayınız <<<

BAŞVURU İŞLEM AŞAMALARI

1. E-Devlet üzerinden ücretli öğretmenlik başvurusunda bulununuz. (Başvuru linki sayfanın en altındadır)

2. E-Devlet üzerinden başvuru yaptıktan sonra Müdürlüğümüz Ücretli Öğretmenlik Başvuru Modülüne başvurunuz.

>>> Ücretli Öğretmenlik Başvuru Modulü <<<

3. Ücretli Öğretmenlik Başvuru Modülüne online ortamda başvurunuzu yaptıktan sonra süreci modül üzerinden takip edebilirsiniz. (Başvurularınızı masaüstü bilgisayardan yapınız)

Komisyon tarafından görevlendirme yapıldıktan sonra görevlendirilen öğretmenlerimiz aşağıda belirtilen evrakların asılları ve fotokopilerini görevlendirildikleri Okul Müdürlüğüne elden teslim edeceklerdir.

Teslim Edilmesi Gereken Evraklar

· Dilekçe (Evrak tesliminde ilgili okula verilecek)
· Mezuniyet belgesi (aslı ve fotokopisi)
· Nüfus Cüzdanı (aslı ve fotokopisi)
· Varsa Formasyon belgesi (aslı ve fotokopisi)
· Sabıka Kaydı (E-Devletten alınabilir)
· Sağlık Raporu (6 Aylık)
· Bir adet fotoğraf
· Varsa diğer sertifikalar
· Varsa KPSS Sonuç Belgesi
· Askerlik Durum Belgesi

Büyükçekmece Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Büyükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Çatalca Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumların belirttikleri ihtiyaçlara göre; 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 89.maddesi ve Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen ve Yöneticilerin Ders ve Ek Ders Saatlerine İlişkin Esasların 2.Bölüm 9.Maddesi doğrultusunda 2021-2022 Eğitim – Öğretim Yılı için ücretli öğretmen görevlendirilmesi yapılacaktır.

* Başvurular e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü adresinden online olarak yapılacak olup, görevlendirme yapılana kadar müdürlüğümüz tarafından herhangi bir evrak istenmeyecektir.

* Eğitim – Öğretim süreci içerisinde ilçemizde görev yapan öğretmenlerden tayin olan, askere giden, ücretsiz izne ayrılan ve raporlu olanların yerine ihtiyaca göre ücretli görevledirilmesi yapılacağından başvurular 2021-2022 Eğitim – Öğretim yılı sonuna kadar devam edecektir.

Çekmeköy Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Başvuru Süresi: Başvurular, 17/08/2021 tarihinde web sayfamızdan ilan saati ile başlayacak olup komisyon görevlendirmelere başlayıncaya kadar devam edecektir. Başvuru tarihlerinden sonra gelen başvurular birinci sıralamadaki adaylar bittikten sonra değerlendirmeye alınacaktır.

1. dönem başvuruların yapılması gerekmektedir.

2. dönem için ihtiyaç duyulması halinde yeniden başvuru alınacaktır.

Başvurularını posta, elektronik posta ve faks yoluyla yapanların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

Görevlendirme Süreci: İhtiyaç oluştuğunda görevlendirmeler başvuru kılavuzunda belirtilen esaslara göre yapılacaktır.

1. İLGİLİ MEVZUAT

A ) Millî Eğitim Bakanlığı Yönetici ve Öğretmenlerin Ders ve Ek Ders Saatlerine İlişkin 01/12 /2006 tarih ve 2006 /11350 sayılı Karar

B ) 119 Sayılı Talim ve Terbiye Kurulu Kararı.

C ) 155 Sayılı Talim ve Terbiye Kurulu Kararı.

D ) 133 Sayılı Talim ve Terbiye Kurulu Kararı E ) Merkezi Bütçe Kanunu.

F ) Milli Eğitim Bakanlığı Norm Kadro Yönetmeliği.

G ) Talim Terbiye Kurulu’nun 80 no’lu kararı.

H ) 657 Sayılı DMK’nun 48. Ve 176. maddesi.

I ) MEB’nın Okul Öncesi genel Müdürlüğünün 02.09.2010 tarih ve 2757 sayılı yazısı. ?)Talim Terbiye Kurulu’nun 9 nolu kararı.

2. GENEL AÇIKLAMALAR

a) Üniversitelerin lisans, önlisans programlarından mezun olanların başvuruları kabul edilecek, lise veya dengi (ortaöğretim mezunu) adayların müracaatları ise kabul edilmeyecektir.

b) 2021-2022 Öğretim yılında Ders Ücreti Karşılığı Öğretmen olarak müracaatta bulunan erkek adaylardan askerlik ile ilişkisi bulunmaması şartı aranacaktır. (Terhis, tecil ya da muaf olmak)Bu kılavuzda yapılan açıklamalara ek olarak oluşabilecek değişiklikler ile uygulamalara yönelik açıklamalar http://cekmekoy.meb.gov.tradresinde yayınlanacaktır.

c) Çekmeköy İlçesi 2021-2022 Öğretim yılı Ders Ücreti Karşılığı ücretli öğretmenlik Başvuru Süresi: 17/08/2021 tarihinde web sayfamızdan ilan saati ile bağlayacaktır. 2. dönem için ise ihtiyaç duyulması halinde yeniden başvuru alınacaktır.

3. 2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI DERS ÜCRETİ KARŞILIĞI ÖĞRETMENLİK İÇİN ARANILAN GENEL ŞARTLAR

1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. (Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için bu şart aranmayacaktır.)

2. Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

a) Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
b) Sağlık durumunun öğretmenlik görevini yapmasına engel olmadığını sağlık ocaklarından son altı aylık süre içinde alacağı Sağlık Raporu ile belgelendirmek.
c) Askerlik yükümlüsü olan adayların askerlikle ilişkisi bulunmamak.

– Askerlikten muaf olmak,

– Askerliğini yapmış olmak,

– Askerliği tecil edilmiş olmak şart.

Yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olanlar bakımından, öğreniminin yurt içindeki yükseköğretim kurumlarına veya programlarına denkliği yapılmış olmak.
Sabıka durumu ile ilgili Adliyeden veya (e-devletten) son altı aylık süre içinde alacağı Adli Sicil Kayıt belgesi ile belgelendirmek.
2021-2022 Eğitim Öğretim döneminde Ders Ücreti Karşılığı ücretli öğretmenlik başvurusu yapan adayların müracaatları 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı içerisinde geçerlidir.
Herhangi bir sosyal güvenlik kurumuna bağlı olarak çalışmamak.

10. Başvuru esnasında yanlış beyanda bulunduğu anlaşılan adaylar görevlendirilmişlerse görevlendirmeleri iptal edilir ayrıca haklarında yasal işlem başlatılır.

(KPSS sonuç belgesindeki puan ile sisteme girilen puanın birebir tutması gerekmektedir.)

İSTENİLECEK EVRAKLAR

Bilgilendirme yapılan öğretmenler aşağıdaki belgeleri görevlendirildikleri Okul

Müdürlüklerine iki nüsha halinde teslim etmeleri gerekmektedir. Belgeleri teslim etmeyen öğretmenlerin yerine yeniden görevlendirme yapılacaktır.

-Diploma veya Mezuniyet veya Çıkış Belgesi (Aslı ve Fotokopisi)
-Yurtdışı okul mezunlarından denklik belgesi (Aslı ve Fotokopisi)
-Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı Fotokopisi (Nufüs Cüzdan Örneği)
-Sabıka Kaydı (E-Devletten alınabilir)
-Sağlık Raporu (Aile hekiminden alınabilir)
-2 Adet Fotoğraf
-KPSS Sonuç Belgesi (varsa)
-Pedagojik Formasyon Belgesi/Ortaöğretim alan öğretmenliği tezsiz yüksek lisans belgesi Fotokopisi, (Eğitim Fakültesi Mezunları hariç) (varsa)
-Kurs/Seminer Belgesi (varsa)
-Erkek adaylar için askerlikle ilişkili olmadığına dair belge.

4. GÖREVLENDiRMELERiN YAPILMASINA DAİR ESASLAR

1) Görevlendirmeler Kaymakamlık Onayı ile yapılacaktır.

2) Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumların belirttikleri ihtiyaçlara göre görevlendirmeler yapılacaktır.

3) Evraklarını tamamlayan adayların görevlendirme onayı alınarak SGK girişi yapılmasının ardından okul/kurumdaki görevine başlatılması sağlanacaktır.
Yerine kadrolu atama yapıldığı ya da görevlendirildiği kurumda ihtiyaç kalmaması halinde, adayın kendisinden kaynaklanmayan nedenlerle görevi sona eren adaya, talep etmesi halinde kurumlarda ihtiyaç bulunduğunda öncelik tanınacaktır.

4) Herhangi bir özrü olmaksızın okul müdürlüğüne (bir hafta önceden) yazılı bilgi vermeden görevi bırakanlara Müdürlüğümüzce bir daha görevlendirme yapılmayacaktır.

5) Ücretli Öğretmenler görevleri esnasında hakkında yapılan şikayet var ise disiplin işlemleri uygulanacaktır.

6) Ücretli öğretmenler performanslarına göre okul müdürleri ve müdürlüğümüzce değerlendirilecektir.

Esenler Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Başvurular e-Devlet Kapısı(turkiye.gov.tr) üzerinden alınacaktır.

Başvuru yapılırken aktif dönemin 2021-2022 I. Dönem olduğuna dikkat ediniz.

İSTENİLEN BELGELER

·Diploma veya Mezuniyet veya Çıkış Belgesi (Aslı ve Fotokopisi)

·Yurtdışı okul mezunlarından denklik belgesi (Aslı ve Fotokopisi)

·Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı Fotokopisi (Nufüs Cüzdan Örneği)

·Sabıka Kaydı(E-Devletten alınabilir)

-İkametgah (E-Devletten alınabilir)

·Sağlık Raporu(Aile hekiminden alınabilir)

·1 Adet Fotoğraf

·KPSS Sonuç Belgesi (varsa)

·Pedagojik Formasyon Belgesi/Ortaöğretimalan öğretmenliği tezsiz yüksek lisansbelgesi Fotokopisi,(EğitimFakültesiMezunları hariç)(varsa)

·Kurs/SeminerBelgesi(varsa)

·Erkek adaylar için askerlikle ilişkili olmadığına dair belge

Esenyurt Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Esenyurt Ücretli öğretmenlik başvuruları 2017-2018 eğitim öğretim yılından itibaren e-Devlet üzerinden yapılmaktadır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

EyüpSultan Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Öğretmen ihtiyacı kadrolu öğretmenlerle karşılanamayan İlçemiz okullarında 2021-2022 Eğitim- Öğretim yılında ücretli öğretmenlik yapmak isteyenler, başvurularını Müdürlüğümüz web sitesi üzerinden yapabilirler.

Buna göre;

Başvuru işlemleri https://eyupsultan.meb.gov.tr/ogretmen/ adresinden elektronik olarak yapılacaktır.

(Uyarı: Adres arama çubuğuna https://eyupsultan.meb.gov.tr/ogretmen/ adresini kopyalayarak kayıt işlemini gerçekleştiriniz! Başında https:// olmadığı zaman sayfa açılmamaktadır.)

Başvuru esnasında fotoğraf eklenmesi gerekmektedir.

Müdürlüğümüze gelerek, başvuru formu doldurmak isteyenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Mevzuat gereği, 65 yaş ve üstü kişilere ücretli öğretmenlik görevi verilememektedir.

Başvurusu olumlu olarak değerlendirilerek okullarımızda görevlendirilecek olan adaylardan; nüfus cüzdanı, diploma asılları ve fotokopileri ile sabıka kaydı istenecektir.

Web Sitemiz üzerinden başvuru yapan adayların ayrıca e-devlet üzerinden girebilecekleri branşlara ayrı ayrı başvuru yapmaları gerekmektedir.

NOT: Eski başvurular silinmiş olup tüm adayların sistem üzerinden tekrardan başvuru yapması gerekmetedir. (ilgili başvurular yalnızca site üzerinden yapılacaktır.)

ÖNEMLİ: Başvuru yapan adaylar sisteme kullanıcı adı olarak T.C. kimlik numaralarını ve şifrelerini yazarak giriş yazabilirler.

Fatih Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Ücretli Öğretmenlik başruları 01.08.2021 tarihinden itibaren e-devlet linki üzerinden bireysel olarak yapılacaktır.

Gaziosmanpaşa Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Gaziosmanpaşa Ücretli öğretmenlik başvuruları 2017-2018 eğitim öğretim yılından itibaren e-Devlet üzerinden yapılmaktadır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Güngören Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

2021-2022 Eğitim Öğretim yılında Müdürlüğümüze bağlı okullarda görevlendirilmek üzere ücretli öğretmen başvuruları başladı.

Covid 19 salgını nedeniyle başvurular online ortamda alınacak olup, Müdürlüğümüze herhangi bir evrak teslim edilmeyecektir.

25.08.2021 tarihi itibariyle çalışmalarına başlayacak komisyon tarafından yapılan görevlendirmeler sonucunda ilgili evraklar görevlendirilen Okul Müdürlüğüne elden teslim edilecektir.

Kadıköy Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Eski duyuruda;

Ücretli Öğretmenlik başvuruları daha önceden İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine şahsen başvurularak yapılmaktaydı. 24.01.2018 tarihi itibariyle yeni sisteme geçilmiştir. Bundan böyle ücretli öğretmenlik müracaatları e-Devlet sistemi üzerinden yapılacaktır. Sistemden başvuranlar ihtiyaç halinde görevlendirileceklerdir ve kendilerine telefonla bilgi verilecektir.

ifadeleri yer almaktadır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Kağıthane Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı Ücretli öğretmenlik başvuruları başladı.

Kadrolu öğretmen sayısının yetersiz olması sebebiyle, ihtiyaç olan okullarda ders ücretli öğretmenler görevlendirilecektir.2021-2022 eğitim öğretim yılında görev almak isteyen Önlisans ve Lisans Mezunlarının e-devlet üzerinden başvuru yaparak Kâğıthane İlçesini tercih etmeleri gerekmektedir.65 Yaş ve üstü olanlar ile lise mezunlarının başvuru hakkı bulunmayıp başvursalar bile başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Başvurular elektronik ortamda alındığından ayrıca Müdürlüğümüze gelmeye gerek yoktur.

Başvurular için son tarih belirlenmemiş olup öğretmen ihtiyacı olan tüm okullara 31 Ağustos 2021′ den önce yerleştirme işlemleri yapılacaktır.

Görev almak isteyenlerin bu hususu dikkate almaları gerekmektedir.

Ayrıca görevlendirilen ücretli öğretmenlerin diploma formasyon belgesi, nüfus cüzdanı, sağlık raporu (son altı aylık tek hekimli), sabıka kaydı temin ederek görevlendirildikleri okula teslim etmeleri gerekmektedir.

Ders Ücretli Öğretmen Başvuru Formu -için tıklayınız

Kartal Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Kartal Ücretli öğretmenlik başvuruları 2017-2018 eğitim öğretim yılından itibaren e-Devlet üzerinden yapılmaktadır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Pendik Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Başladı.

Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2021-2022 Eğitim – Öğretim Yılı “Ücretli Öğretmenlik Başvuruları” başladı.

Ücretli Öğretmenlik başvuruları “pendik.meb.gov.tr/ucretli” adresinde yer alan başvuru ekranından elektronik olarak alınacaktır.

Pandemi süreci sebebiyle başvuru süreçlerinin tamamı elektronik ortamdan yapılacağından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne şahsen GELİNMEMESİ önem arz etmektedir.

Önemli Notlar

1- 2021-2022 Eğitim – Öğretim yılında görevlendirilmek için e-Devlet üzerinden başvuru yapmaları zorunludur. e-Devlet başvurusu olmayanların görevlendirmeleri YAPILMAYACAKTIR.

2- Daha önce “pendik.meb.gov.tr/ucretli” sistemine kayıtlı olan öğretmenlerimiz başvurularını güncellemeleri gerekmektedir.

Not: Şifrelerini unutan öğretmenlerimiz Şifremi Hatırlamıyorum! kısmından yeni şifrelerini alabileceklerdir.

3- Başvurular 03 Ağustos – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında alınacaktır.

4- Görevlendirmeler Eylül ayının ilk haftasından itibaren yapılacak olup, gerekli belgeler görevlendirilme yapıldıktan sonra görevlendirilen öğretmenlerimize SMS yoluyla bildirilecektir.

Dikkat Edilmesi gereken hususlar için ücretli öğretmenlik kılavuzunu inceleyiniz.  bit.ly/ücretlikılavuz

Başvuru ekranı için  https://pendik.meb.gov.tr/ucretli

Sancaktepe Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

10.08.2021 tarihi itibari ile 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Ücretli Öğretmenlik Başvuruları sistemimiz üzerinden açılmış olup, başvurular aşağıda belirtilen şekilde gerçekleştirilecektir.

10.08.2021 tarihi itibari ile 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Ücretli Öğretmenlik Başvuruları sistemimiz üzerinden açılmış olup başvurular sistem üzerinden yapılacaktır.

Covid 19 salgını nedeniyle başvurular online ortamda alınacak olup Müdürlüğümüze herhangi bir evrak teslim edilmeyecektir. Komisyon tarafından yapılan görevlendirmeler sonucunda ilgili evraklar görevlendirilen Okul Müdürlüğüne elden teslim edilecektir.

Sırası İle Yapılacaklar

1- E-Devlet üzerinden ücretli öğretmenlik başvurusunda bulununuz. (Başvuru ekranının 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı için açıldığından emin olunuz.)

2- E-Devlet üzerinden başvurunuzu yaptıktan sonra Müdürülüğümüz Ücretli Öğretmenlik Başvuru Ekranından başvurunuzu yapınız. Başvuru için tıklayınız.

3- Komisyon tarafından görevlendirmeler yapıldıktan sonra görevlendirilen öğretmenlerimize iletişim bilgileri üzerinden bilgi verilecektir.

4- Görevlendirilen öğretmenler aşağıda belirtilen evrakların asılları ve fotokopilerini görevlendirildikleri Okul Müdürlüğüne elden teslim edeceklerdir.

Dikkat

1- Müdürlüğümüz Ücretli Öğretmenlik Başvuru Ekranı üzerinden yapılan başvurularda kişinin kimlik bilgilerinin doğruluğu hakkında aksi ispatlandığında sonuçlarına katlanmayı kabul etmiş sayılır.

2- Görevlendirme sırasında kişilerin öncelik olarak Mezuniyet Branşları esas alınacaktır.

3- Başvuruda Okul Müdürlüklerine teslim edilen evraklar iade edilmeyecektir.

4- E-Devlet üzerinden başvuru yapmayanların başvuruları dikkate alınmayacaktır. Müdürlüğümüze evrak getirilmeyecektir.

Görevlendirilen Okul İdarelerine Teslim Edilmesi Gereken Evraklar

1-Diploma/Mezuniyet Belgesi/Çıkış Belgesinin aslı ve fotokopisi

2-Son bir ay içerisinde alınmış işe girişe engel olmadığına dair sağlık raporu

3-Sabıka Kaydı

4-İkametgah İl Muhabiri

5-Nüfus cüzdanının fotokopisi.

6-2 adet Vesikalık Fotoğraf

7-Formasyon Belgesi fotokopisi (Varsa)

8-İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Belgesi.(Varsa)

9-Emeklilik kimlik kartı fotokopisi (Emekli ise)

Sarıyer Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

2021-2022 Eğitim Öğretim yılında Müdürlüğümüze bağlı okullarda görevlendirilmek üzere ücretli öğretmen başvuruları başlamıştır.

Covid 19 salgını nedeniyle başvurular online ortamda alınacak olup Müdürlüğümüze herhangi bir evrak teslim edilmeyecektir.

Komisyon tarafından yapılan görevlendirmeler sonucunda ilgili evraklar görevlendirilen Okul Müdürlüğüne elden teslim edilecektir.

Ücretli Öğretmenlik Başvuru Modülüne online ortamda başvurunuzu yaptıktan sonra süreci modül üzerinden takip edebilirsiniz.

Komisyon tarafından görevlendirme yapıldıktan sonra görevlendirilen öğretmenlerimiz aşağıda belirtilen evrakların asılları ve fotokopilerini görevlendirildikleri Okul Müdürlüğüne elden teslim edeceklerdir.

Teslim Edilmesi Gereken Evraklar

· Dilekçe (Evrak tesliminde ilgili okula verilecek)

· Mezuniyet belgesi (aslı ve fotokopisi)

· Nüfus Cüzdanı (aslı ve fotokopisi)

· Varsa Formasyon belgesi (aslı ve fotokopisi)

· Sabıka Kaydı (E-Devletten alınabilir)

· Sağlık Raporu (6 Aylık)

· Bir adet fotoğraf

· Varsa diğer sertifikalar

· Varsa KPSS Sonuç Belgesi

· Askerlik Durum Belgesi

Silivri Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2021-2022 Eğitim – Öğretim Yılı “Ücretli Öğretmenlik Başvuruları” başladı.

Ücretli Öğretmenlik başvuruları “https://www.turkiye.gov.tr/milli-egitim-ucretli-ogretmenlik-basvurusu” adresinde yer alan başvuru ekranında elektronik olarak alınacaktır.

Pandemi süreci sebebiyle başvuru süreçlerinin tamamı elektronik ortamdan yapılacağından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne şahsen GELİNMEMESİ önem arz etmektedir.

Önemli Notlar

1- 2021-2022 Eğitim – Öğretim yılında görevlendirilmek için e-Devlet üzerinden başvuru yapmaları zorunludur. e-Devlet başvurusu olmayanların görevlendirmeleri YAPILMAYACAKTIR.

2- Başvurular 03 Ağustos – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında alınacaktır.

3- Görevlendirmeler Eylül ayının ilk haftasından itibaren yapılacak olup gerekli belgeler görevlendirilme yapıldıktan sonra görevlendirilen öğretmenlerimize bildirilecektir.

Sultanbeyli Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Bugün duyurulan Ücretli Öğretmenlik Başvuruları ileri bir tarihe ertelenmiştir. Başvurular başladığında yine internet sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan duyuru yapılacaktır.

Sultangazi Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

2021-2022 Ücretli Öğretmenlik başvurularımız başlamıştır. Ücretli öğretmenlik başvurunuzu http://sultangazimeb.site internet adresinden yapabilirsiniz.

Ayrıca 2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Şile Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Şile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Eski başvuruda;

Başvuru için Şile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne başvuru formunun doldurularak teslim edilmesi ve e-devlet üzerinden de mutlaka başvuru yapılması gerekmektedir.

Başvuru formu için tıklayınız.

ifadeleri yer almaktadır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Şişli Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Tuzla Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Ücretli Öğretmenlik Başvurularıyla ilgili henüz özel bir duyuru yapılmamıştır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Ümraniye Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Ümraniye Ücretli öğretmenlik başvuruları 2017-2018 eğitim öğretim yılından itibaren e-Devlet üzerinden yapılmaktadır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Üsküdar Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Üsküdar Ücretli öğretmenlik başvuruları 2017-2018 eğitim öğretim yılından itibaren e-Devlet üzerinden yapılmaktadır.

Herhangi bir duyuru yapılmamış dahi olsa 2021-2022 Eğitim Öğretim Dönemi için e-Devlet üzerinden başvurulara açılmış olan e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü üzerinden online başvurunuzu mutlaka yapınız!

Zeytinburnu Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

Zeytinburnu ilçesi Ücretli Öğretmenlik Başvuruları başlamıştır.

NOT-1: Zeytinburnu ilçesinde Ücretli Öğretmen olarak görev yapmak isteyen kişilerin e-Devlet sistemi 2021-2022 başvurularına açıldığında “e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü” üzerinden başvuru yapması zorunludur!

İSTENİLEN BELGELER

1ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU FORMU (indirmek için tıklayınız.
2– MEZUNİYET BELGESİ/DİPLOMA/FORMASYON Belgesi ( Aslı ve fotokopisi )
3– NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
4– SABIKA KAYDI (E-Devlet Sisteminden alınabilir)
5– SERTİFİKA / KPSS SONUÇ BELGESİ / İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ BELGESİ ( Varsa )
6– SGK DAN ALINACAK ÇALIŞTIĞI KURUMLARIN ADINI GÖSTEREN İŞ YERİ UNVAN LİSTESİ
(E-Devlet ‘te SGK Tescil ve Hizmet Dökümü Modülünde BARKODLU BELGE OLUŞTUR dan alınabilir.)

NOT-2: Başvuru formu doldurulduktan sonra çıktısı alınarak istenilen belgelerle birlikte Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne elden teslim edilecektir.

 

İSTANBUL ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK SONUÇLARI  – için tıklayınız

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

Sitemizi facebookinstagramtwittertelegram ve pinterest sosyal medya hesaplarımızdan anlık olarak, e-posta aboneliği ile de günlük bildirim e-postası alarak takip edebilirsiniz.

İnternet sitemizde ve Sosyal medya hesaplarımızda birçok sorunun cevabı mevcuttur!

Facebook : https://www.facebook.com/ucretliogretmenlik.net

Facebook Grup : https://www.facebook.com/groups/312238099209195

İnstagram : https://www.instagram.com/ucretliogretmenlk/

Pinterest : https://tr.pinterest.com/ucretliretmenlik/

Twitter :  https://twitter.com/ucretliogrtmen

Telegram : https://t.me/ucretliogretmenlk

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
BitcoinFiyat.Net, Bitcoin ve Kripto Para Haberleri


HIZLI YORUM YAP