DOLAR %
EURO %
ALTIN 492,43-0,93%
BITCOIN 3563215,41%
İstanbul
32°

AÇIK

04:07

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul – Zeytinburnu Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)

İstanbul – Zeytinburnu Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)

ABONE OL
25 Ağustos 2020 19:30
İstanbul – Zeytinburnu Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İSTANBUL ZEYTİNBURNU Ücretli Öğretmenlik Başvuruları; Başvuru Tarihi, İstenilen Belgeler, Başvuru Formu, Online Başvuru (e-Devlet), Başvuru Yeri, Başvuru Şekli ile ilgili Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ücretli Öğretmen duyurusuna ulaşmak için Tıklayınız…

İSTANBUL – ZEYTİNBURNU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2020 – 2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DUYURUSU

Zeytinburnu ilçesi Ücretli Öğretmenlik Başvuruları başlamıştır. Başvurular Zeytinburnu Kaymakamlık binası 3. kattaki Ücretli Öğretmenlik Başvuru Bürosundan alınacaktır.

NOT-1: Zeytinburnu ilçesinde Ücretli Öğretmen olarak görev yapmak isteyen kişilerin e-Devlet sistemi 2020-2021 başvurularına açıldığında “e-Devlet Ücretli Öğretmenlik Modülü” üzerinden başvuru yapması zorunludur!

İSTENİLEN BELGELER

1– DİLEKÇE
2ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU FORMU (indirmek için tıklayınız.
3– MEZUNİYET BELGESİ/DİPLOMA/FORMASYON Belgesi ( Aslı ve fotokopisi )
4– NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
5– SABIKA KAYDI (E-Devlet Sisteminden alınabilir)
6– SERTİFİKA / KPSS SONUÇ BELGESİ / İŞ SAĞLIĞI GÜVENLİĞİ BELGESİ ( Varsa )
7– SGK DAN ALINACAK ÇALIŞTIĞI KURUMLARIN ADINI GÖSTEREN İŞ YERİ UNVAN LİSTESİ
(E-Devlet ‘te SGK Tescil ve Hizmet Dökümü Modülünde BARKODLU BELGE OLUŞTUR dan alınabilir.)

NOT-2: Başvuru formu doldurulduktan sonra çıktısı alınarak istenilen belgelerle birlikte Zeytinburnu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne elden teslim edilecektir.

İSTANBUL ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DUYURULARI (TÜM İLÇELER) için tıklayın…

*******************************

E-Devlet’ten Başvuru, Sonuçlar, Son Başvuru tarihi ve daha fazlası için “2020-2021 Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Ne Zaman Başlıyor” yazımıza göz atın.

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLERİN BAŞVURU İŞLEMLERİ

Ücretli Öğretmen olmak isteyen kişiler e-devlet üzerinden doğrulama yaptıktan sonra mezuniyet bilgilerini seçerek il, ilçe ve branş tercihi yapacaklardır. Yapılan başvurular anında il, ilçe milli eğitim müdürlüklerine açılan ekranlara düşecek ve inha ya da onay işlemleri ile ücretli öğretmen adayları kurumlara görevlendirilecektir. Kişiler kurumlara görevlendirildikleri anda sonuçlar yine e-devlet üzerinden görüntülenecektir.

E-devlet başvurusu dışında sistem üzerinden herhangi bir girişe izin verilmeyecektir. Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar yapılabilecektir. Değerlendirme aşamasında ise tüm yetki ve sorumluluk il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerimizde olacaktır. Başvurusu kabul edilen ve inha, onay tarihleri girilen adayların göreve başlatma işlemleri gerçekleştirilecektir.

e-DEVLET ÜZERİNDEN ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

2018 Ocak ayı ile beraber “Milli Eğitim Bakanlığı – Ücretli Öğretmenlik Başvurusu” modülü, e-Devlet’te yeni bir hizmet olarak devreye girdi. Bu hizmetle birlikte artık Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Resmi Okullarda Ücretli Öğretmenlik yapmak isteyenlerin Başvuruları tek bir noktadan alınmaya başlandı.

Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar yapılabilecektir. Değerlendirme aşamasında ise tüm yetki ve sorumluluk il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerinde olacaktır.

E-Devlet üzerinden başvuru yapmak isteyenler e-Devlet Şifresi, Mobil İmza, e-İmza ya da İnternet Bankacılığı ile işlem yapabilmektedir.

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu Nasıl Yapılır, Resimli anlatım için tıklayın.

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
BitcoinFiyat.Net, Bitcoin ve Kripto Para Haberleri


HIZLI YORUM YAP