DOLAR %
EURO %
ALTIN 492,43-0,93%
BITCOIN 3503912,37%
İstanbul
32°

AÇIK

04:05

İMSAK'A KALAN SÜRE

İzmir Tire Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)

İzmir Tire Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)

ABONE OL
19 Eylül 2020 03:41
İzmir Tire Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İZMİR TİRE Ücretli Öğretmenlik Başvuruları; Başvuru Tarihi, İstenilen Belgeler, Başvuru Formu, Online Başvuru (e-Devlet), Başvuru Yeri, Başvuru Şekli ile ilgili Tire İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ücretli Öğretmen duyurusuna ulaşmak için Tıklayınız…

İZMİR – TİRE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2020 – 2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DUYURUSU

2020-2021 Eğitim öğretim yılı ücretli öğretmenlik başvuruları e-devlet (Kurumlar-Milli Eğitim Bakanlığı-Ücretli Öğretmenlik Başvurusu) sistemi üzerinden alınmaya başlamıştır. (İlk etapta gerçekleştirilecek olan öğretmen görevlendirmelerinde 25/08/2020 tarihine kadar yapılan başvurular dikkate alınacaktır.) Ücretli öğretmen olarak görev almak isteyenler mutlaka e-devlet üzerinden 2020-2021 eğitim öğretim yılına ait başvuru yapmalılar

Not: Görevlendirilen öğretmenlerden başvuru evrakları istenecektir.

Ücretli Öğretmenlik için başvurular; kişisel şifre ile E-Devlet üzerinden yapılmaktadır.

Yapılan başvurular öğretmen ihtiyaçlarına göre Müdürlüğümüz İnsan kaynakları Yönetimi (Öğretmen Atama Bölümü ) tarafından değerlendirilmektedir.

GÖREV VERİLMESİ DURUMUNDA İSTENİLEN BELGELER

*Diploma veya Mezuniyet Belgesi Fotokopisi
*Pedagojik Formasyon Belgesi (Bölüm mezunu ise)
*Özel Eğitim Kurs Sertifikası (Özel Eğitim Alanını tercih eden adaylar)
*KPSS Sonuç Belgesi
*Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
*Sabıka Kaydı
*İkametgah Belgesi
*Sağlık Ocağı Aile Hekiminden “Öğretmenlik Yapmasında Sakınca Yoktur” İbareli Sağlık Raporu

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DİLEKÇESİ -için tıklayınız

İZMİR ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DUYURULARI (TÜM İLÇELER) için tıklayın…

*******************************

E-Devlet’ten Başvuru, Sonuçlar, Son Başvuru tarihi ve daha fazlası için “2020-2021 Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Ne Zaman Başlıyor” yazımıza göz atın.

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLERİN BAŞVURU İŞLEMLERİ

Ücretli Öğretmen olmak isteyen kişiler e-devlet üzerinden doğrulama yaptıktan sonra mezuniyet bilgilerini seçerek il, ilçe ve branş tercihi yapacaklardır. Yapılan başvurular anında il, ilçe milli eğitim müdürlüklerine açılan ekranlara düşecek ve inha ya da onay işlemleri ile ücretli öğretmen adayları kurumlara görevlendirilecektir. Kişiler kurumlara görevlendirildikleri anda sonuçlar yine e-devlet üzerinden görüntülenecektir.

E-devlet başvurusu dışında sistem üzerinden herhangi bir girişe izin verilmeyecektir. Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar yapılabilecektir. Değerlendirme aşamasında ise tüm yetki ve sorumluluk il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerimizde olacaktır. Başvurusu kabul edilen ve inha, onay tarihleri girilen adayların göreve başlatma işlemleri gerçekleştirilecektir.

e-DEVLET ÜZERİNDEN ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

2018 Ocak ayı ile beraber “Milli Eğitim Bakanlığı – Ücretli Öğretmenlik Başvurusu” modülü, e-Devlet’te yeni bir hizmet olarak devreye girdi. Bu hizmetle birlikte artık Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Resmi Okullarda Ücretli Öğretmenlik yapmak isteyenlerin Başvuruları tek bir noktadan alınmaya başlandı.

Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar yapılabilecektir. Değerlendirme aşamasında ise tüm yetki ve sorumluluk il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerinde olacaktır.

E-Devlet üzerinden başvuru yapmak isteyenler e-Devlet Şifresi, Mobil İmza, e-İmza ya da İnternet Bankacılığı ile işlem yapabilmektedir.

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu Nasıl Yapılır, Resimli anlatım için tıklayın.

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
BitcoinFiyat.Net, Bitcoin ve Kripto Para Haberleri


HIZLI YORUM YAP