DOLAR %
EURO %
ALTIN 494,880,04%
BITCOIN 2945704,91%
İstanbul
24°

HAFİF YAĞMUR

13:11

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Kahramanmaraş Ücretli Öğretmenlik Sonuçları (2020-2021)

Kahramanmaraş Ücretli Öğretmenlik Sonuçları (2020-2021)

ABONE OL
23 Eylül 2020 16:26
Kahramanmaraş Ücretli Öğretmenlik Sonuçları (2020-2021)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

KAHRAMANMARAŞ Ücretli Öğretmenlik Sonuçları (2020-2021); Merkez, Onikişubat, Afşin, Andırın, Çağlayancerit, Dulkadiroğlu, Ekinözü, Elbistan, Göksun, Nurhak, Pazarcık, Türkoğlu Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? Gerekli Belgeler ve duyurular.

Kahramanmaraş ili ilçeler bazında Ücretli Öğretmen Görevlendirme Sonuçları.

GÖREVLENDİRME SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR ve BİLGİLENDİRME NASIL YAPILIR

Ücretli Öğretmenlik başvurusu yaptım ama sonuçlar e-devlet’te yayımlanmadı! Başvuru yaptığım ilçe milli eğitim müdürlüğü de herhangi bir açıklama ya da duyuru yapmadı. Görev alamadım mı acaba? Sonuçlar açıklanmadı mı ki? Görev alıp almadığımı nasıl öğreneceğim? Beni ararlar mı? Görevlendirmem yapılmadığı için mi aramadılar?

Yukarıdaki endişe ve soruları taşıyorsanız cevapları için kısa bilgiler verelim. Daha detaylı bilgilendirmeyi bu yazının en altındaki “Ücretli Öğretmenlik Sonuçları Ne zaman açıklanacak” yazımızda bulabilirsiniz.

Bazı ilçe milli eğitim müdürlükleri ücretli öğretmenlik sonuçlarını e-devlet sistemi üzerinden hemen yayımlarken bazıları haftalar sonra yayımlar. E-Devlet sistemine bakarak görev alıp almadığınızı kesitirmeniz zordur. Genel olarak sonuçlar iki yolla açıklanır. Birince ve en çok kullanılanı telefonla görev alan kişinin aranmasıdır. İkinci yol ise ilgili müdürlüğün web sitesinde yapılan duyurudur. İlgili müdürlük duyuru yaptığında “ucretliogretmenlik.net” olarak o duyuru ve bilgileri hemen sitemizde yayımlamaktayız. Telefonla verilen görevlendirme bilgilendirmeleri ise ancak ilgili müdürlükler bizzat aranarak öğrenilebilir.

Ücretli öğretmenlik görevlendirme sonuçlarını kamuoyuyla paylaşan il/ilçe milli eğitim müdlürlüklerinin duyurularını aşağıda bulabilirsiniz. Aşağıdaki ilçe listesinde e-Devlet üzerinden başvuru yaptığınız ilçenin başlığı altında herhangi bir açıklama yok ise bunun anlamı ya henüz görevlendirme yapılmamıştır ya da görev alan kişiler telefonla aranmış demektir. Kesin emin olmak istiyorsanız başvuru yaptığınız müdürlüğü telefonla arayın ya da bizzat gidip sorun.

Pandemi sebebiyle 2020-2021 eğitim öğretim döneminin nasıl geçeceği, ücretli öğretmenlik görevlendirmesi yapılıp yapılmayacağı veya her ilçenin yapıp yapmayacağı belli değildir. Bu sene görevlendirmelerin okulların açılması halinde Eylül ayı içerisinde açıklanmasını bekliyoruz. Ekim ayına sarkmalar da olacaktır. Süreçte gecikmeler veya daha farklı işleme gibi durumlar olması çok muhtemel. Süreci haberlerimizden takip edebilirsiniz.

Kahramanmaraş Merkez Ücretli Öğretmenlik Sonuçları

Onikişubat Ücretli Öğretmenlik Sonuçları

Afşin Ücretli Öğretmenlik Sonuçları

Andırın Ücretli Öğretmenlik Sonuçları

Çağlayancerit Ücretli Öğretmenlik Sonuçları

Dulkadiroğlu Ücretli Öğretmenlik Sonuçları

Ekinözü Ücretli Öğretmenlik Sonuçları

Elbistan Ücretli Öğretmenlik Sonuçları

GÖREVLENDİRME YAPILDIĞINDA ELDEN İSTENECEK EVRAKLAR:

1- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
2- Mezuniyet Belgesi veya Diploma Fotokopisi, 3- Formasyon Belgesi Fotokopisi (Varsa),
4- İngilizce, özel eğitim ve okul öncesi öğretmenliğine başvuranlar için şartlarına uygun olan evraklarının aslı ve fotokopisi,
5- Öğretmenlik yapmasına engel fizikî ve ruhsal bir hastalığının bulunmadığına dair sağlık raporu, (tek hekim raporu olabilir, gerektiği takdirde sağlık kurulu raporu istenebilir.)
6- Bu kılavuzun “GENEL ŞARTLAR” bölümünün 3. maddesine istinaden mahkûm olmadığına dair, 4. maddesine istinaden irtibatı olmadığına dair beyan,
(Görevlendirilen ücretli öğretmen için 6.madde de istenilen beyanlar için ayrıca İl/İlçe Emniyet Müdürlüğünden güvenlik soruşturması yaptırılacaktır. Güvenlik soruşturması sonucunda kişinin beyanı ile zıt bir durumun ortaya çıkması halinde ücretli öğretmenin görevlendirmesi sonlandırılacaktır.)
7- Erkek adaylar için askerlikle ilişkisinin bulunmadığına dair beyan,

Not: 6 ve 7. madde de istenen beyanların belgesi, Elbistan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzde temin edilecektir. Yukarıda beyan edilen durumlar tarafımızdan kabul edilmiş olup, belge istenmeyecektir. Ancak adayın beyanına zıt bir durum ortaya çıkması halinde tüm sorumluluk beyanda bulunanda olacaktır.

Göksun Ücretli Öğretmenlik Sonuçları

Nurhak Ücretli Öğretmenlik Sonuçları

Pazarcık Ücretli Öğretmenlik Sonuçları

Türkoğlu Ücretli Öğretmenlik Sonuçları

KAHRAMANMARAŞ ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURULARI – için tıklayınız

Ücretli Öğretmenlik Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

 

Sitemizi facebookinstagramtwittertelegram ve pinterest sosyal medya hesaplarımızdan anlık olarak, e-posta aboneliği ile de günlük bildirim e-postası alarak takip edebilirsiniz.

İnternet sitemizde ve Sosyal medya hesaplarımızda birçok sorunun cevabı mevcuttur!

Facebook : https://www.facebook.com/ucretliogretmenlik.net

Facebook Grup : https://www.facebook.com/groups/312238099209195

İnstagram : https://www.instagram.com/ucretliogretmenlk/

Pinterest : https://tr.pinterest.com/ucretliretmenlik/

Twitter :  https://twitter.com/ucretliogrtmen

Telegram : https://t.me/ucretliogretmenlk

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
BitcoinFiyat.Net, Bitcoin ve Kripto Para Haberleri


HIZLI YORUM YAP