DOLAR 31,0708 0.17%
EURO 33,6790 -0.05%
ALTIN 2.032,040,76
BITCOIN 1579416-0,52%
İstanbul
16°

AÇIK

06:17

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sakarya Arifiye Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)

Sakarya Arifiye Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)

ABONE OL
27 Ağustos 2020 02:23
Sakarya Arifiye Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

SAKARYA ARİFİYE Ücretli Öğretmenlik Başvuruları; Başvuru Tarihi, İstenilen Belgeler, Başvuru Formu, Online Başvuru (e-Devlet), Başvuru Yeri, Başvuru Şekli ile ilgili Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ücretli Öğretmen Başvuru duyurusu…

SAKARYA – ARİFİYE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2020 – 2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DUYURUSU

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Ücretli öğretmen başvuruları 12/08/2020 tarihi itibari ile başlamış olup, e-devlet üzerinden başvuru yapılabilmektedir.

Ayrıca 12/08/2020 tarihinden önce Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sistem üzerinden yeni dönem açıldığından bu tarihten önceki başvurularak otomatik olarak kaldırılmıştır.

Başvuru yapanların sistem üzerinden başvurularını kontrol etmesi gerekmektedir.

e-Devlet sistemi üzerinden yapılan başvurulardan görevlendirilmesi yapılan öğretmenlerle iletişime geçilerek aşağıda yer alan evraklar istenecektir:

1. Diploma Fotokopisi ( Aslı Görülecektir ) veya Mezun Belgesi ( e-devletten alınabilir).

2. Pedagojik Formasyon Belgesi veya Ortaöğretim Alan Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans Belgesi (Varsa)

3. Sabıka Kaydı ( e-devletten alınabilir)

4. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ( Aslı Görülecektir )

5. Fotoğraf (1 Adet)

SAKARYA ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DUYURULARI (TÜM İLÇELER) için tıklayın…

*******************************

E-Devlet’ten Başvuru, Sonuçlar, Son Başvuru tarihi ve daha fazlası için “2020-2021 Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Ne Zaman Başlıyor” yazımıza göz atın.

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLERİN BAŞVURU İŞLEMLERİ

Ücretli Öğretmen olmak isteyen kişiler e-devlet üzerinden doğrulama yaptıktan sonra mezuniyet bilgilerini seçerek il, ilçe ve branş tercihi yapacaklardır. Yapılan başvurular anında il, ilçe milli eğitim müdürlüklerine açılan ekranlara düşecek ve inha ya da onay işlemleri ile ücretli öğretmen adayları kurumlara görevlendirilecektir. Kişiler kurumlara görevlendirildikleri anda sonuçlar yine e-devlet üzerinden görüntülenecektir.

E-devlet başvurusu dışında sistem üzerinden herhangi bir girişe izin verilmeyecektir. Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar yapılabilecektir. Değerlendirme aşamasında ise tüm yetki ve sorumluluk il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerimizde olacaktır. Başvurusu kabul edilen ve inha, onay tarihleri girilen adayların göreve başlatma işlemleri gerçekleştirilecektir.

e-DEVLET ÜZERİNDEN ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

2018 Ocak ayı ile beraber “Milli Eğitim Bakanlığı – Ücretli Öğretmenlik Başvurusu” modülü, e-Devlet’te yeni bir hizmet olarak devreye girdi. Bu hizmetle birlikte artık Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Resmi Okullarda Ücretli Öğretmenlik yapmak isteyenlerin Başvuruları tek bir noktadan alınmaya başlandı.

Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar yapılabilecektir. Değerlendirme aşamasında ise tüm yetki ve sorumluluk il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerinde olacaktır.

E-Devlet üzerinden başvuru yapmak isteyenler e-Devlet Şifresi, Mobil İmza, e-İmza ya da İnternet Bankacılığı ile işlem yapabilmektedir.

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu Nasıl Yapılır, Resimli anlatım için tıklayın.

https://www.turkiye.gov.tr/milli-egitim-ucretli-ogretmenlik-basvurusu

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
BitcoinFiyat.Net, Bitcoin ve Kripto Para Haberleri


HIZLI YORUM YAP