DOLAR %
EURO %
ALTIN 498,520,89%
BITCOIN 2964200,94%
İstanbul
25°

AZ BULUTLU

17:11

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Siirt Merkez Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)

Siirt Merkez Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)

ABONE OL
28 Ağustos 2020 02:38
Siirt Merkez Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

SİİRT MERKEZ Ücretli Öğretmenlik Başvuruları; Başvuru Tarihi, İstenilen Belgeler, Başvuru Formu, Online Başvuru (e-Devlet), Başvuru Yeri, Başvuru Şekli ile ilgili Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ücretli Öğretmen duyurusuna ulaşmak için Tıklayınız…

SİİRT (MERKEZ) İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2020 – 2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI (EK DERS KARŞILIĞI) ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DUYURUSU

E K D U Y U R U

İlimiz Merkez ve Merkeze bağlı Köy Okullarında boş geçen derslere ücretli Öğretmen görevlendirmesine ilişkin 04/08/2020 tarihli duyurumuzda belirtilen branşlara ek olarak; Formasyon Belgesine Sahip Koşuluyla Bölüm şartı aranmaksızın tüm alan mezunlarının başvuruları alınacaktır. Ayrıca başvurular 24/08/2020 tarihine kadar uzatılmıştır.

İlimiz Merkez ve Merkeze bağlı Köy Okullarında boş geçen derslere ücretli Öğretmen görevlendirmesine ilişkin 04/08/2020 tarihli duyurumuzda belirtilen branşlara ek olarak; Formasyon Belgesine Sahip Koşuluyla Bölüm şartı aranmaksızın tüm alan mezunlarının başvuruları alınacaktır. Ayrıca başvurular 24/08/2020 tarihine kadar uzatılmıştır.   

İlimiz Merkez ve Merkeze bağlı Köy Okullarında boş geçen derslere ücretli Öğretmen görevlendirmesi yapılacaktır. İhtiyaç duyulacak branşlarda Ek Ders Ücreti karşılığında görev almak isteyen Eğitim Fakültesi Mezunu ile Fen Edebiyat Fakültesi Mezunu adayların, E-Devlet üzerinden ön başvurularını yaptıktan sonra 7-24 Ağustos 2020 tarihleri arasında adayların Başvuru Formunda istenen belgelerle birlikte Müdürlüğümüz Atama Şubesine evraklarını elden teslim etmeleri gerekmektedir.

Ücretli Öğretmenlik Başvuru Formu (indirmek için tıklayınız) (İnternet sayfasından veya Müdürlüğümüz Atama Şubesinden temin edilecektir.)

NOT:

1. Başvurular Sadece Merkez ve Merkeze Bağlı Köy Okulları için geçerlidir. İlçelerde görev almak isteyenler İlgili İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine ayrıca müracaat etmeleri gerekmektedir.
2. İstenilen Belgeler başvuru formu ile birlikte (föy) dosya içinde teslim edilecektir.
3. Başvuru Formu Fotoğraflı olacak.
4. 2019-2020 Eğitim öğretim döneminde Müdürlüğümüzde başvurusu bulunanlardan sadece Başvuru Formu ile Sabıka kaydı teslim etmeleri yeterli olacaktır.
5. 2020-2021 eğitim öğretim dönemi görevlendirmeler 2019-2020 KPSS puan üstünlüğüne göre değerlendirilecektir.

ÖNEMLİ NOT:

* Üniversitelerin Eğitim Fakültesinden mezun olan öğrencilerden KPSS puan üstünlüğüne göre görevlendirmeler yapılacaktır.

* İhtiyaç olması durumunda Fen-Edebiyat Fakültesi mezunu öğrencilerden de Formasyon belgesi olanlar öncelikli olmak özere yine KPSS puan üstünlüğüne göre görevlendirme yapılacaktır.

SİİRT ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DUYURULARI (TÜM İLÇELER) için tıklayın…

*******************************

E-Devlet’ten Başvuru, Sonuçlar, Son Başvuru tarihi ve daha fazlası için “2020-2021 Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Ne Zaman Başlıyor” yazımıza göz atın.

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLERİN BAŞVURU İŞLEMLERİ

Ücretli Öğretmen olmak isteyen kişiler e-devlet üzerinden doğrulama yaptıktan sonra mezuniyet bilgilerini seçerek il, ilçe ve branş tercihi yapacaklardır. Yapılan başvurular anında il, ilçe milli eğitim müdürlüklerine açılan ekranlara düşecek ve inha ya da onay işlemleri ile ücretli öğretmen adayları kurumlara görevlendirilecektir. Kişiler kurumlara görevlendirildikleri anda sonuçlar yine e-devlet üzerinden görüntülenecektir.

E-devlet başvurusu dışında sistem üzerinden herhangi bir girişe izin verilmeyecektir. Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar yapılabilecektir. Değerlendirme aşamasında ise tüm yetki ve sorumluluk il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerimizde olacaktır. Başvurusu kabul edilen ve inha, onay tarihleri girilen adayların göreve başlatma işlemleri gerçekleştirilecektir.

e-DEVLET ÜZERİNDEN ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

2018 Ocak ayı ile beraber “Milli Eğitim Bakanlığı – Ücretli Öğretmenlik Başvurusu” modülü, e-Devlet’te yeni bir hizmet olarak devreye girdi. Bu hizmetle birlikte artık Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Resmi Okullarda Ücretli Öğretmenlik yapmak isteyenlerin Başvuruları tek bir noktadan alınmaya başlandı.

Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar yapılabilecektir. Değerlendirme aşamasında ise tüm yetki ve sorumluluk il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerinde olacaktır.

E-Devlet üzerinden başvuru yapmak isteyenler e-Devlet Şifresi, Mobil İmza, e-İmza ya da İnternet Bankacılığı ile işlem yapabilmektedir.

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu Nasıl Yapılır, Resimli anlatım için tıklayın.

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
BitcoinFiyat.Net, Bitcoin ve Kripto Para Haberleri


HIZLI YORUM YAP