DOLAR 32,3195 0.04%
EURO 34,4991 -0.57%
ALTIN 2.488,341,12
BITCOIN 22899430,57%
İstanbul
21°

AÇIK

16:50

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Siirt Pervari Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)

Siirt Pervari Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)

ABONE OL
25 Ağustos 2020 19:30
Siirt Pervari Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

SİİRT PERVARİ Ücretli Öğretmenlik Başvuruları; Başvuru Tarihi, İstenilen Belgeler, Başvuru Formu, Online Başvuru (e-Devlet), Başvuru Yeri, Başvuru Şekli ile ilgili Pervari İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ücretli Öğretmen duyurusuna ulaşmak için Tıklayınız…

SİİRT – PERVARİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2020 – 2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI (EK DERS KARŞILIĞI) ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DUYURUSU

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılında Pervari eğitim bölgesinde merkez ve köy okullarında öğretmen ihtiyacını karşılamak üzere ücretli öğretmen alımı yapılacaktır. Başvuru tarihleri 17.08.2020-26.08.2020 arasında olup, ücretli öğretmenliğe başvurmak isteyenler, evraklarıyla bizzat Pervari İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne müracaat edeceklerdir.

İhtiyaç duyulan branşlara yerleştirmeler 4 yıllık fakülte ve 2 yıllık yüksek okul mezunları arasından olacaktır.

Bütün başvurular E-Devlet sistemi üzerinden de yapılacaktır.

Görevlendirmesi herhangi bir okula yapılan aday, görev yapacağı okula gitmemesi durumunda, başka bir okula görevlendirilmeyecek, bu hakkını kaybedecektir. Eksik ve yanlış evrak getiren adayların başvuruları değerlendirme dışı olacaktır.

Not: Görev yerine gitmeyen, okuldan herhangi bir soruşturma neticesinde görevden alınan ücretli öğretmen hiç bir şekilde gelecek yıllarda Pervari İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görev alamayacaktır.

BAŞVURUDA İSTENECEK BELGELER

1- Resimli Başvuru Formu (İlçe MEM’den temin edilebilir. ) (1 Adet)

2- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi  (1 Adet)

3- Diploma Veya Mezuniyet Belgesi Fotokopisi (1 Adet)

4- Varsa Formasyon Belgesi Fotokopisi (1 Adet)

5- 2019 KPSS sonuç belgesi veya Mezuniyet not ortalamasını gösterir belge (Transkript) (1Adet)

6- Sabıka Kaydı (1 Adet)

7- Nüfus Kayıt Örneği (1 Adet)

8- Banka Hesap Numarası

NOT:  Belgeler telli şeffaf kapaklı mavi dosya içeresinde teslim edilecektir.

SİİRT ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DUYURULARI (TÜM İLÇELER) için tıklayın…

*******************************

E-Devlet’ten Başvuru, Sonuçlar, Son Başvuru tarihi ve daha fazlası için “2020-2021 Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Ne Zaman Başlıyor” yazımıza göz atın.

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLERİN BAŞVURU İŞLEMLERİ

Ücretli Öğretmen olmak isteyen kişiler e-devlet üzerinden doğrulama yaptıktan sonra mezuniyet bilgilerini seçerek il, ilçe ve branş tercihi yapacaklardır. Yapılan başvurular anında il, ilçe milli eğitim müdürlüklerine açılan ekranlara düşecek ve inha ya da onay işlemleri ile ücretli öğretmen adayları kurumlara görevlendirilecektir. Kişiler kurumlara görevlendirildikleri anda sonuçlar yine e-devlet üzerinden görüntülenecektir.

E-devlet başvurusu dışında sistem üzerinden herhangi bir girişe izin verilmeyecektir. Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar yapılabilecektir. Değerlendirme aşamasında ise tüm yetki ve sorumluluk il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerimizde olacaktır. Başvurusu kabul edilen ve inha, onay tarihleri girilen adayların göreve başlatma işlemleri gerçekleştirilecektir.

e-DEVLET ÜZERİNDEN ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

2018 Ocak ayı ile beraber “Milli Eğitim Bakanlığı – Ücretli Öğretmenlik Başvurusu” modülü, e-Devlet’te yeni bir hizmet olarak devreye girdi. Bu hizmetle birlikte artık Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Resmi Okullarda Ücretli Öğretmenlik yapmak isteyenlerin Başvuruları tek bir noktadan alınmaya başlandı.

Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar yapılabilecektir. Değerlendirme aşamasında ise tüm yetki ve sorumluluk il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerinde olacaktır.

E-Devlet üzerinden başvuru yapmak isteyenler e-Devlet Şifresi, Mobil İmza, e-İmza ya da İnternet Bankacılığı ile işlem yapabilmektedir.

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu Nasıl Yapılır, Resimli anlatım için tıklayın.

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
BitcoinFiyat.Net, Bitcoin ve Kripto Para Haberleri


HIZLI YORUM YAP