DOLAR %
EURO %
ALTIN 451,44-0,75%
BITCOIN 5136090,11%
İstanbul
16°

HAFİF YAĞMUR

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

Şırnak Silopi Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)

Şırnak Silopi Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)

ABONE OL
25 Ağustos 2020 19:37
Şırnak Silopi Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ŞIRNAK SİLOPİ Ücretli Öğretmenlik Başvuruları; Başvuru Tarihi, İstenilen Belgeler, Başvuru Formu, Online Başvuru (e-Devlet), Başvuru Yeri, Başvuru Şekli ile ilgili Silopi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ücretli Öğretmen duyurusuna ulaşmak için Tıklayınız…

ŞIRNAK – SİLOPİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2020 – 2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DUYURUSU

Ücretli Öğretmenlik Başvuruları 20/07/2020 – 07/08/2020 Tarihleri Arasında Yapılacaktır. 07/08/2020 tarihinden sonra başvuru alınmayacaktır.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı okullarda kadrolu öğretmenlerle doldurulamayan veya sınıf ve branş öğretmenlerimizden askere giden, ücretsiz izne ayrılan ve raporlu olanların yerine öğretmen ihtiyacının olacağı düşüncesiyle Milli Eğitim Bakanlığı Yönetici ve Öğretmenlerinin Ders ve Ek Ders Saatlerine İlişkin Kararın 9. Maddesine göre ücretli öğretmen görevlendirilmesi yapılacaktır.

Ücretli öğretmenlik için sadece 4 Yıllık Eğitim Fakültesi Mezunu, 4 Yıllık Fen-Edebiyat Fakülte Mezunu(FORMASYONLU) ve 2 Yıllık Çocuk Gelişimi Mezunlarının başvuruları alınacaktır.

Görev almak isteyenlerin 20/07/2020 – 07/08/2020 tarihleri arasında, hazırlanmış olan başvuru formu ve istenen diğer belgelerle bizzat Silopi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerekmektedir.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

1- Başvuru Formu (Başvuru Formu İçin Tıklayınız.)

2- Mezuniyet Belgesi;Diploma ve Formasyon Belgesi ( Aslı ve onaylı örneği)

3- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

4- Sabıka Kaydı ( E-Devlet Sisteminden Alınabilir)

5- KPSS Sonuç Belgesi ( Varsa )

6- Askerlik Durum Belgesi

7- 1 Adet Vesikalık Fotoğraf

NOT: Bu başvuru formu doldurulduktan sonra istenilen evraklarla birlikte Silopi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ATAMA birimine teslim edilecektir.

 

ŞIRNAK ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DUYURULARI (TÜM İLÇELER) için tıklayın…

*******************************

E-Devlet’ten Başvuru, Sonuçlar, Son Başvuru tarihi ve daha fazlası için “2020-2021 Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Ne Zaman Başlıyor” yazımıza göz atın.

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLERİN BAŞVURU İŞLEMLERİ

Ücretli Öğretmen olmak isteyen kişiler e-devlet üzerinden doğrulama yaptıktan sonra mezuniyet bilgilerini seçerek il, ilçe ve branş tercihi yapacaklardır. Yapılan başvurular anında il, ilçe milli eğitim müdürlüklerine açılan ekranlara düşecek ve inha ya da onay işlemleri ile ücretli öğretmen adayları kurumlara görevlendirilecektir. Kişiler kurumlara görevlendirildikleri anda sonuçlar yine e-devlet üzerinden görüntülenecektir.

E-devlet başvurusu dışında sistem üzerinden herhangi bir girişe izin verilmeyecektir. Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar yapılabilecektir. Değerlendirme aşamasında ise tüm yetki ve sorumluluk il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerimizde olacaktır. Başvurusu kabul edilen ve inha, onay tarihleri girilen adayların göreve başlatma işlemleri gerçekleştirilecektir.

e-DEVLET ÜZERİNDEN ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

2018 Ocak ayı ile beraber “Milli Eğitim Bakanlığı – Ücretli Öğretmenlik Başvurusu” modülü, e-Devlet’te yeni bir hizmet olarak devreye girdi. Bu hizmetle birlikte artık Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Resmi Okullarda Ücretli Öğretmenlik yapmak isteyenlerin Başvuruları tek bir noktadan alınmaya başlandı.

Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar yapılabilecektir. Değerlendirme aşamasında ise tüm yetki ve sorumluluk il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerinde olacaktır.

E-Devlet üzerinden başvuru yapmak isteyenler e-Devlet Şifresi, Mobil İmza, e-İmza ya da İnternet Bankacılığı ile işlem yapabilmektedir.

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu Nasıl Yapılır, Resimli anlatım için tıklayın.

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
BitcoinFiyat.Net, Bitcoin ve Kripto Para Haberleri


HIZLI YORUM YAP