DOLAR %
EURO %
ALTIN 492,43-0,93%
BITCOIN 3563215,41%
İstanbul
32°

AÇIK

04:07

İMSAK'A KALAN SÜRE

Şırnak Uludere Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)

Şırnak Uludere Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)

ABONE OL
25 Ağustos 2020 18:58
Şırnak Uludere Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ŞIRNAK ULUDERE Ücretli Öğretmenlik Başvuruları; Başvuru Tarihi, İstenilen Belgeler, Başvuru Formu, Online Başvuru (e-Devlet), Başvuru Yeri, Başvuru Şekli ile ilgili Uludere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ücretli Öğretmen duyurusuna ulaşmak için Tıklayınız…

ŞIRNAK – ULUDERE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2020 – 2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DUYURUSU

BAŞVURULAR E- DEVLET ÜZERİNDEN ALINACAK VE ULUDERE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SAYFASI DÖKÜMANLAR KISMINDAN SADECE BAŞVURU FORMU DOLDURULARAK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE TESLİM EDİLECEKTİR

İlçemiz, okullarında görev yapan sınıf ve branş öğretmenlerimizden askere giden, ücretsiz izne ayrılan, uzun süreli raporlu olanlar ile norm kadroya bağlı öğretmen ihtiyacı bulunan eğitim kurumlarına derslerin boş geçmemesi için öncelikli olarak aşağıda belirtilen eğitim durumu sıralamasına göre görevlendirme yapılacaktır.

1- Eğitim Fakültesi mezunları

2- Fen Edebiyat Fakültesi mezunları (Formasyonu olanlar)

3- Fen Edebiyat Fakültesi mezunları (Formasyonu olmayanlar)

4- Diğer lisans mezunlarından ücretli öğretmen görevlendirilmesi yapılacaktır.

Başvuru Tarihleri:

Başlama : 27/07/2020

Görevlendirmeler 2020-2021 eğitim öğretim yılı için yapılacaktır.

4 Yıllık lisans mezunları tümü

2 yıllık Ön lisanslarda (yüksekokul) sadece çocuk gelişimi bölümünde mezunlar başvuru yapabilirler.

Anaokulu ve anasınıfı için öncelikli 4 yıllık Okul Öncesi fakülte mezunu olanlar.

(İhtiyaç halinde Yüksekokul mezunları alınacak)

NOT: 14.08.2020 TARİHİNE KADAR BAŞVURU YAPANLARA ÖNCELİK VERİLECEK OLUP ARALARINDANŞARTLARI UYGUN OLANLARDAN DİĞER BELGELER İSTENECEKTİR. 14.08.2020 TARİHİNDEN SONRA BAŞVURU YAPANLAR İHTİYAÇ HALİNDE DEĞERLENDİRİLECEKLERDİR.

Başvuru Formu (indirmek için tıklayınız.)

 

ŞIRNAK ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DUYURULARI (TÜM İLÇELER) için tıklayın…

*******************************

E-Devlet’ten Başvuru, Sonuçlar, Son Başvuru tarihi ve daha fazlası için “2020-2021 Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Ne Zaman Başlıyor” yazımıza göz atın.

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLERİN BAŞVURU İŞLEMLERİ

Ücretli Öğretmen olmak isteyen kişiler e-devlet üzerinden doğrulama yaptıktan sonra mezuniyet bilgilerini seçerek il, ilçe ve branş tercihi yapacaklardır. Yapılan başvurular anında il, ilçe milli eğitim müdürlüklerine açılan ekranlara düşecek ve inha ya da onay işlemleri ile ücretli öğretmen adayları kurumlara görevlendirilecektir. Kişiler kurumlara görevlendirildikleri anda sonuçlar yine e-devlet üzerinden görüntülenecektir.

E-devlet başvurusu dışında sistem üzerinden herhangi bir girişe izin verilmeyecektir. Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar yapılabilecektir. Değerlendirme aşamasında ise tüm yetki ve sorumluluk il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerimizde olacaktır. Başvurusu kabul edilen ve inha, onay tarihleri girilen adayların göreve başlatma işlemleri gerçekleştirilecektir.

e-DEVLET ÜZERİNDEN ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

2018 Ocak ayı ile beraber “Milli Eğitim Bakanlığı – Ücretli Öğretmenlik Başvurusu” modülü, e-Devlet’te yeni bir hizmet olarak devreye girdi. Bu hizmetle birlikte artık Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Resmi Okullarda Ücretli Öğretmenlik yapmak isteyenlerin Başvuruları tek bir noktadan alınmaya başlandı.

Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar yapılabilecektir. Değerlendirme aşamasında ise tüm yetki ve sorumluluk il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerinde olacaktır.

E-Devlet üzerinden başvuru yapmak isteyenler e-Devlet Şifresi, Mobil İmza, e-İmza ya da İnternet Bankacılığı ile işlem yapabilmektedir.

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu Nasıl Yapılır, Resimli anlatım için tıklayın.

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
BitcoinFiyat.Net, Bitcoin ve Kripto Para Haberleri


HIZLI YORUM YAP