DOLAR 33,0413 0.65%
EURO 36,0249 0.4%
ALTIN 2.559,200,41
BITCOIN 19805632,04%
İstanbul
30°

AZ BULUTLU

03:38

İMSAK'A KALAN SÜRE

Sivas Şarkışla Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2021-2022)

Sivas Şarkışla Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2021-2022)

ABONE OL
15 Ağustos 2021 18:41
Sivas Şarkışla Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2021-2022)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

SİVAS ŞARKIŞLA Ücretli Öğretmenlik Başvuruları; Başvuru Tarihi, İstenilen Belgeler, Başvuru Formu, Online Başvuru (e-Devlet), Başvuru Yeri, Başvuru Şekli ile ilgili Şarkışla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ücretli Öğretmen duyurusuna ulaşmak için Tıklayınız…

SİVAS – ŞARKIŞLA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2021 – 2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DUYURUSU

BAŞVURU SÜRESİ VE ŞEKLİ

-Başvurular www.turkiye.gov.tr internet adresi üzerinden 30.08.2021 tarihine kadar alınacaktır. Bu tarihten sonra başvuru yapılması halinde, belirtilen tarihe kadar yapılan başvurular öncelikle değerlendirildikten sonra ihtiyaç olması halinde belirtilen tarihten sonra yapılan başvurular dikkate alınacaktır.

-Başvurular www.turkiye.gov.tr adresinden sadece elektronik ortamda yapılacak olup; Şahsen yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Kesinlikle form, dilekçe, posta, e-posta, faks vb. yollarla yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

-E-Devlet Kapısı üzerinden elektronik başvuru işlemlerinde müdürlüğümüzce herhangi bir evrak istenmeyecektir. Görevlendirme çağrısı yapıldığı takdirde gerekli evraklar Müdürlüğümüze elden teslim edilecektir.

2021-2022 Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Başlamıştır. Başvurular için gerekli şartlar ve bilgilendirme klavuzunu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

GÖREVLENDİRME YAPILDIĞINDA ELDEN İSTENECEK EVRAKLAR

1- Görev Talep Dilekçesi
2- Nüfus Cüzdanı Aslı ve Fotokopisi
3- Mezuniyet Belgesi veya Diploma Aslı ve Fotokopisi
4- Pedagojik Formasyon Eğitimi Belgesi (varsa)
5- KPSS Sonuç Belgesi (varsa)
6- Adli Sicil Kaydı (e-devletten alınırken Kurum Türü “Resmi” olacaktır)
7- Sağlık Raporu
8- Askerlik Durum Belgesi(Erkek Adaylar için) (E-devlet)

Şarkışla Ücretli Öğretmenlik Görevlendirme Kılavuzu (indirmek için tıklayınız.)

 

SİVAS ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DUYURULARI (TÜM İLÇELER) için tıklayın…

*******************************

E-Devlet’ten Başvuru, Sonuçlar, Son Başvuru tarihi ve daha fazlası için “2021-2022 Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Ne Zaman Başlıyor” yazımıza göz atın.

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLERİN BAŞVURU İŞLEMLERİ

Ücretli Öğretmen olmak isteyen kişiler e-devlet üzerinden doğrulama yaptıktan sonra mezuniyet bilgilerini seçerek il, ilçe ve branş tercihi yapacaklardır. Yapılan başvurular anında il, ilçe milli eğitim müdürlüklerine açılan ekranlara düşecek ve inha ya da onay işlemleri ile ücretli öğretmen adayları kurumlara görevlendirilecektir. Kişiler kurumlara görevlendirildikleri anda sonuçlar yine e-devlet üzerinden görüntülenecektir.

E-devlet başvurusu dışında sistem üzerinden herhangi bir girişe izin verilmeyecektir. Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar yapılabilecektir. Değerlendirme aşamasında ise tüm yetki ve sorumluluk il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerimizde olacaktır. Başvurusu kabul edilen ve inha, onay tarihleri girilen adayların göreve başlatma işlemleri gerçekleştirilecektir.

e-DEVLET ÜZERİNDEN ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

2018 Ocak ayı ile beraber “Milli Eğitim Bakanlığı – Ücretli Öğretmenlik Başvurusu” modülü, e-Devlet’te yeni bir hizmet olarak devreye girdi. Bu hizmetle birlikte artık Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Resmi Okullarda Ücretli Öğretmenlik yapmak isteyenlerin Başvuruları tek bir noktadan alınmaya başlandı.

Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar yapılabilecektir. Değerlendirme aşamasında ise tüm yetki ve sorumluluk il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerinde olacaktır.

E-Devlet üzerinden başvuru yapmak isteyenler e-Devlet Şifresi, Mobil İmza, e-İmza ya da İnternet Bankacılığı ile işlem yapabilmektedir.

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu Nasıl Yapılır, Resimli anlatım için tıklayın.

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
BitcoinFiyat.Net, Bitcoin ve Kripto Para Haberleri


HIZLI YORUM YAP