DOLAR 13,71940.4%
EURO 15,56840.18%
ALTIN 786,210,93
BITCOIN 651683-16,39%
İstanbul
13°

ORTA ŞİDDETLİ YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

THY – Türk Hava Yolları İş İlanları 2015

ABONE OL
2 Mart 2020 21:18
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türk Hava Yolları Memur, Teknik ve İdari Personel Alımı İş İlanları.

Türkiye’nin gururu olan THY (Türk Hava Yolları) Dünya’da en fazla ülkeye uçan hava yolu şirketi konumundadır. Üstün kalitesi ve hizmetiyle üst üste 5 kez Avrupa’nın en iyi havayolu seçilmiştir. Her yıl hedeflerini daha da büyüten Milli Hava Yolu şirketimiz hem yurt içi hemde yurt dışı bağlantı sayısını gün ve gün arttırmaktadır. Bu büyüme ve gelişme 2015 yılında da tüm hızıyla devam etmektedir. Ülkemize çağ atlatacak ve havayolu üssü haline getirecek olan İstanbul 3.Havalimanı projesiyle birlikte THY’nin dahada ivme kazanması bekleniyor.


Hedeflerini her geçen büyüten ve yükseklerde tutan milli şirketimiz, attığı adımlar doğrultusunda kariyerini Milli Hava Yolunda yapmak isteyenler için kariyer iş fırsatları sunmaktadır. THY – Türk Hava Yolları 2015 İş İlanlarını bizde takip ederek sizlere bu sayfada sunmaya çalışacağız.


Bu doğrultuda aşağıda THY 2015 Kariyer İş İlanları paylaşılmıştır.

THY – Türk Hava Yolları İş İlanları 2015

THY A.O. Bayan Kabin Memurları Arıyor

Dünya’da en fazla ülkeye uçan ve üst üste 5. kez Avrupa’nın en iyi havayolu seçilen Ortaklığımızın büyüme sürecinde Kabin Memuru olarak yer almak isteyen iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, dinamik ve güler yüzlü bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

Genel Koşullar:

 • T.C. vatandaşı olmak
 • 01/01/1986 ile 31/12/1995 tarihleri arasında doğmuş olmak
 • En az lise mezunu olmak (Yurtdışındaki okullardan alınan lise diplomaları için denklik belgesi ibrazı gerekmektedir.)
 • İyi derecede İngilizce bilmek (İkinci yabancı dil tercih sebebidir.)
 • Adli Sicil Kaydı ve Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmamak

Sağlık ve Fiziki Koşullar • 160-180 cm. arası boya sahip olmak (Boy-kilo orantılı olmalıdır.)*
 • Sağlık durumu uçuşa elverişli olmak (Seçme süreçlerinde başarılı olan adaylarımızdan işe başlama aşamasında Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nce yetkilendirilmiş sağlık kurumlarından sağlık durumlarının uçuşa uygun olduğuna dair rapor almaları ve raporlarını THY A.O. Sağlık Müdürlüğü işyeri hekimlerine onaylatmaları gerekmektedir.)
 • THY A.O. Kabin Memuru üniforması giyildiğinde, vücudunun görünecek yerlerinde dövme, piercing, yara izi vb. bulunmamak
 • Daha önce THY A.O. veya diğer havacılık kuruluşlarındaki uçuş görevlerinden disiplinsizlik veya sağlık nedeniyle ayrılmış olmamak

*Boy-kilo ölçümleri, THY A.O. veya THY A.O.’nun belirleyeceği kurum/kuruluş tarafından yapılacaktır.Başvuru Şekli ve İzlenecek YolYukarıdaki şartları taşıyan adayların, ilana THY A.O. resmi web sitesi www.thy.com üzerinden başvurmaları gerekmektedir. Yalnızca bu adresten yapılan başvurular geçerlidir. Bunun dışında herhangi bir şekilde başvuru kabul edilmeyecektir.Adaylar, aşağıdaki linkte yer alan başvuru formunu eksiksiz olarak tamamlayıp onayladıktan sonra THY A.O. tarafından süreçlere katılmak üzere davet edilecektir.Adaylarımızın Dikkatine!

 • Daha önceki Kabin Memuru alım süreçlerimizde boy ölçümü aşamasında elenen,
 • 2015 Kabin Memuru alım süreçlerimizde mülakatta elenen ve/veya süreci olumlu sonuçlanıp eğitim aşamasını tamamlamayan,
 • THY A.O.’dan herhangi bir sebeple iş sözleşmesinin feshi yoluyla ilişiği kesilen,

adaylar ilanımıza başvuru yapamayacaklardır.
Başvuru formu için tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
BitcoinFiyat.Net, Bitcoin ve Kripto Para Haberleri


HIZLI YORUM YAP