Ana Sayfa Künye

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Fatih Ceylan
E-posta: fatihceylan@ucretliogretmenlik.net

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Hakan Yılmaz
hakanyilmaz@ucretliogretmenlik.net

Haber Editörleri / News Editors
Nalan Çalışkan
E-posta: nalancaliskan@ucretliogretmenlik.net

Mustafa Koca
E-posta: mustafakoca@ucretliogretmenlik.net

Serkan Arslan
E-posta: serkanarslan@ucretliogretmenlik.net

Mali Müşavir / Financial Advisor
Muzaffer Turan
muzafferturan@ucretliogretmenlik.net

Reklam / Advertise
Hande Kılıç
reklam@ucretliogretmenlik.net

Barındırma / Hosting
WEXATECH Bilgi Teknolojileri Ve Danışmanlık Ltd. Şti.
Telefon GSM: 0545 211 20 20
Telefon Ofis: 0850 211 03 27
E-Posta: info@wexahost.com

Yazılım / Software
Wordpress Altyapısı ile oHaber haber teması kullanılmaktadır.

İletişim / Contact
Adres: Telsiz Mah. Balıklı Yolu Sk. No 70 Zeytinburnu/İstanbul
Telefon: 0212 679 81 92
E-posta: info@ucretliogretmenlik.net

GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Ucretliogretmenlik.net web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

Ucretliogretmenlik.net’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili Ucretliogretmenlik.net, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on Ucretliogretmenlik.net. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on Ucretliogretmenlik.net are opened on a new page. Ucretliogretmenlik.net does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.

Ücretli Öğretmenlik