DOLAR 32,2436 0.02%
EURO 35,1390 0.22%
ALTIN 2.532,201,28
BITCOIN 2158803-0,21%
İstanbul
18°

KAPALI

13:06

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Ankara Mamak Usta Öğretici Başvuruları (2020-2021)

Ankara Mamak Usta Öğretici Başvuruları (2020-2021)

ABONE OL
24 Eylül 2020 16:43
Ankara Mamak Usta Öğretici Başvuruları (2020-2021)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ANKARA MAMAK Usta Öğretici Başvuruları; Başvuru Tarihi, İstenilen Belgeler, Başvuru Formu, Başvuru Yeri, Başvuru Şekli ile ilgili Mamak Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün Ücretli Usta Öğretici Başvuru duyurusu…

Mamak Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün duyurusu;

MAMAK HALK EĞİTİM MERKEZİ USTA ÖĞRETİCİ BAŞVURULARI

2020/2021 Eğitim Öğretim Yılında Açılacak Kurs Programlarında Görevlendirilmek Üzere Ders Ücreti Karşılığı /Ücretli Usta Öğretici Başvuruları 1 Eylül 2020’de başlıyor…

Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünde 2020/2021 Eğitim Öğretim Yılında açılacak kurs programlarında görevlendirilmek üzere Ders Ücreti Karşılığı /Ücretli Usta Öğretici talepleri alınacaktır. Başvurular aşağıdaki takvim doğrultusunda Mamak Halk Eğitimi Merkezine Başvuru Formu ve istenen belgelerle birlikte yapılacaktır.

DUYURUNUN İNTERNET SİTESİ VE PANODAN İLANI
17 Ağustos 2020

BAŞVURULARIN ALINMASI
1 Eylül – 16 Eylül 2020

BAŞVURULARIN KOMİSYON TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLMESİ
17 Eylül – 1 Ekim 2020

BAŞVURU SONUÇLARININ İLANI
2 Ekim 2020

SONUÇLARA İTİRAZ
05 Ekim – 07 Ekim 2020

BAŞVURU KESİN SIRALAMA VE GÖREVLENDİRME
8 Ekim 2020’den itibaren

İLAN YOLUYLA ÜCRETLİ USTA ÖĞRETİCİ GÖREVLENDİRMESİNDE ARANACAK ŞARTLAR

(1) Görev alacağı kursun öğretim programında belirtilen eğitici şartını taşımak.
a) Türk vatandaşı olmak.
b) 18 yaşını doldurmuş olmak.
ç) Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
c) 26/9/2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
d) Askerlikle ilişiği bulunmamak.
e) Sağlık durumu yönünden görevini yapmasına engel bir durumu olmamak.

(2) İlan yoluyla ücretli usta öğretici görevlendirmelerinde yapılacak değerlendirmeler, millî eğitim müdürlüklerinde hayat boyu öğrenmeden sorumlu müdür yardımcısı veya şube müdürünün başkanlığında, bir hayat boyu öğrenme kurum müdürü ile bir örgün eğitim kurum müdüründen oluşan komisyon tarafından yapılır ve mülki idare amirinin onayına sunulur.

(3) Ücretli usta öğretici başvuruları her yıl eylül ayı içerisinde millî eğitim müdürlükleri ve kurum müdürlüklerinin internet sitesi ve ilan panolarında Ek-1’deki ilan örneği ile duyuru yapılarak başvuru takvimine göre alınır. Başvurular, kurum müdürlüklerine yapılır.

(4) Başvuruda bulunacaklardan;
a) Hangi kurs/kurslarda görev almak istediğini belirten başvuru dilekçesi,
b) Ek-2’deki Ücretli Usta Öğretici Başvuru Değerlendirme Formundaki puana esas olan belgelerin aslı ve fotokopileri, istenir.

(5) Başvuruların değerlendirilmesine ilişkin hususlar şunlardır:
a) Görev verilecek ücretli usta öğreticiler, Ek-2’deki Ücretli Usta Öğretici Başvuru Değerlendirme Formuna göre belirlenir. Başvuru sonuçları ekim ayının ilk haftasında tamamlanarak ilan edilir. Bu sıralama bir yıl süreyle geçerlidir.
b) Görevlendirmeler yüksek puan alandan başlamak üzere tercih sırasına göre yapılır.
c) Yeni kurs talebi olması hâlinde, sıralamada bulunan ücretli usta öğreticilerden görevlendirme yapılır. Sıralamada yeterli ücretli usta öğretici bulunmaması durumunda, kursun açılmasından 15 gün önce duyuru yapılması şartıyla komisyonca gerekli iş ve işlemler tekrarlanarak sıralama yapılır.
ç) Mücbir sebepler haricinde göreve başlamayanlar ile verilen görevi bırakanlar için bir yıl süreyle görevlendirme yapılmaz.

Usta Öğretici Başvuru Formu – indirmek için tıklayınız

Belge Teslim Tutanağı – indirmek için tıklayınız

e-Yaygın Usta Öğretici Başvurusu yap

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
BitcoinFiyat.Net, Bitcoin ve Kripto Para Haberleri


HIZLI YORUM YAP