DOLAR %
EURO %
ALTIN 492,690,11%
BITCOIN 337072-5,79%
İstanbul
28°

AÇIK

13:15

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Malatya Battalgazi Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)

Malatya Battalgazi Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)

ABONE OL
25 Ağustos 2020 18:49
Malatya Battalgazi Ücretli Öğretmenlik Başvuruları (2020-2021)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MALATYA BATTALGAZİ Ücretli Öğretmenlik Başvuruları; Başvuru Tarihi, İstenilen Belgeler, Başvuru Formu, Online Başvuru (e-Devlet), Başvuru Yeri, Başvuru Şekli ile ilgili Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ücretli Öğretmen Başvuru duyurusu…

MALATYA – BATTALGAZİ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2020 – 2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DUYURUSU

2020-2021 Eğitim Öğretim yılı için ücretli öğretmenlik başvuruları e-Devlet modülü üzerinden 11.08.2020 tarihinden sonra başlayacaktır.

E-Devlet’ten başvuru yapıldıktan sonra sadece Almanca, İmgilizce ve Özel Eğitim Öğretmenliğine (diğer tüm branşlar için sadece e-devlet ten başvuru yapılması yeterli olup, belge alınmayacaktır) başvuru şartlarını taşıyanlar (başvuru şartları aşağıda belirtilmiştir) aşağıda belirtilen belgeleri 11.08.2020 tarihinden itibaren en geç 30.09.2020 tarihine kadar (2020 KPSS sınav sonuçlarının açıklanması gecikmesi halinde sonuçlar açıklandıktan 10 gün sonrasına kadar) Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları (Atama) Bölümüne elden teslim etmeleri gerekmektedir.

NOT: KPSS PUAN ÜSTÜNLÜĞÜNE GÖRE GÖREVLENDİRME YAPILACAK OLUP, PUAN BİLGİSİNİ İŞLEMEYENLER HAKKINDA DEĞERLENDİRME YAPILMAYACAKTIR. İLK ETAPTA DEĞERLENDİRMELER 2019 KPSS SINAV SONUCUNA GÖRE YAPILACAK, 2020 KPSS SONUÇLARI AÇIKLANDIKTAN SONRA 2020 YILI SINAV SONUÇLARI DİKKATE ALINACAKTIR.

İSTENİLEN BELGELER

1- Kimlik Fotokopisi
2- Mezuniyet Belgesi (E-Devlet Çıktısı Kabul edilmektedir)
3- Pedagojik Formasyon Belgesi Aslı ve Fotokopisi
4- KPSS Sonuç Belgesi
5- Sertifika Aslı ve Fotokopisi (İngilizce Branşı için)
6- Yabancı Dil Sınavı Sonuç Belgesi (İngilizce Branşı için)
7- Transkript Aslı ve Fotokopisi (İngilizce Branşı için-Hazırlık Okuyanlar)
8- Adli Sicil Kaydı (E-Devlet Çıktısı Kabul edilmektedir)
9- Öğretmenlik Yapabileceğini Belirten Sağlık Raporu (Aile Hekimliğinden)

MALATYA ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU DUYURULARI (TÜM İLÇELER) için tıklayın…

*******************************

E-Devlet’ten Başvuru, Sonuçlar, Son Başvuru tarihi ve daha fazlası için “2020-2021 Ücretli Öğretmenlik Başvuruları Ne Zaman Başlıyor” yazımıza göz atın.

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLERİN BAŞVURU İŞLEMLERİ

Ücretli Öğretmen olmak isteyen kişiler e-devlet üzerinden doğrulama yaptıktan sonra mezuniyet bilgilerini seçerek il, ilçe ve branş tercihi yapacaklardır. Yapılan başvurular anında il, ilçe milli eğitim müdürlüklerine açılan ekranlara düşecek ve inha ya da onay işlemleri ile ücretli öğretmen adayları kurumlara görevlendirilecektir. Kişiler kurumlara görevlendirildikleri anda sonuçlar yine e-devlet üzerinden görüntülenecektir.

E-devlet başvurusu dışında sistem üzerinden herhangi bir girişe izin verilmeyecektir. Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar yapılabilecektir. Değerlendirme aşamasında ise tüm yetki ve sorumluluk il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerimizde olacaktır. Başvurusu kabul edilen ve inha, onay tarihleri girilen adayların göreve başlatma işlemleri gerçekleştirilecektir.

e-DEVLET ÜZERİNDEN ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

2018 Ocak ayı ile beraber “Milli Eğitim Bakanlığı – Ücretli Öğretmenlik Başvurusu” modülü, e-Devlet’te yeni bir hizmet olarak devreye girdi. Bu hizmetle birlikte artık Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Resmi Okullarda Ücretli Öğretmenlik yapmak isteyenlerin Başvuruları tek bir noktadan alınmaya başlandı.

Başvurular dönem bittikten hemen sonra başlayıp sonraki dönemin sonuna kadar yapılabilecektir. Değerlendirme aşamasında ise tüm yetki ve sorumluluk il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerinde olacaktır.

E-Devlet üzerinden başvuru yapmak isteyenler e-Devlet Şifresi, Mobil İmza, e-İmza ya da İnternet Bankacılığı ile işlem yapabilmektedir.

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu Nasıl Yapılır, Resimli anlatım için tıklayın.

e-Devlet üzerinden Ücretli Öğretmenlik Başvurusu

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
BitcoinFiyat.Net, Bitcoin ve Kripto Para Haberleri


HIZLI YORUM YAP